“Моряците” с равенство в Елитната до 15 години

Отборът на Черно море завърши 1:1 при гостуването си на Добруджа в мач от 19-ия кръг на Елитната група до 15 години. Домакините откриха резултата в средата на първото полувреме, а малко преди края Алекс Костов изравни за “моряците”, водени от Станислав Стоянов.

През втората част Симеон Иванов удари греда, а Алекс Костов изпусна да вкара втори гол, изведен сам срещу вратаря, но стреля в тялото му.

В 45-ата минута и двата тима останаха с човек по-малко заради два червени картона. От състава на варненци бе изгонен Стефан Димов.

В следващия кръг Черно море приема тима на ЦСКА. Мачът е на 16 март, събота от 10,30 часа на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Ангел Дочев, Стефан Димов, Делян Илиев, Галин Панев, Валентин Вълчев (55-Милен Николов), Николай Златев, Берк Бейхан, Симеон Иванов, Марин Петков, Серги Кешкерян (50-Никола Атанасов), Алекс Костов.