Програма и класиране в ППЛ 2019/2020

КЛАСИРАНЕ

Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Г.Р. Точки
1 “Лудогорец” 18 14 4 0 22 46
2 “Левски” 18 12 3 3 22 39
3 “Локомотив” Пд 18 11 4 3 19 37
4 ЦСКА-София 18 10 5 3 17 35
5 “Черно море” 18 7 6 5 6 27
6 “Славия” 18 7 5 6 1 26
7 “Арда” Кж 18 7 5 6 -1 26
8 “Берое” 18 8 1 9 2 25
9 “Ботев” Пд 18 6 4 8 -4 22
10 “Дунав” 18 4 5 9 -11 17
11 “Етър” (Вт) 18 4 5 9 -16 17
12 “Царско село 2015″ 18 4 3 11 -12 15
13 “Ботев” Вр 18 3 4 11 -19 13
14 “Витоша” (Бистрица) 18 1 2 15 -26 5


ПЪЛНА ПРОГРАМА

Програма кръг 1

Дата Час Домакин Гост
12.07.19 18:45 “Ботев” Вр 1:3 “Берое”
12.07.19 21:00 ЦСКА-София 2:2 “Етър” (Вт)
13.07.19 21:00 “Лудогорец” 2:0 “Царско село 2015″
14.07.19 18:30 “Арда” Кж 0:0 “Ботев” Пд
14.07.19 18:45 “Славия” 3:2 “Витоша” (Бистрица)
14.07.19 21:00 “Черно море” 3:1 “Локомотив” Пд
15.07.19 20:30 “Дунав” 1:4 “Левски”

Програма кръг 2

Дата Час Домакин Гост
19.07.19 18:45 “Царско село 2015″ 0:0 “Арда” Кж
19.07.19 21:00 “Локомотив” Пд 3:2 “Славия”
20.07.19 18:45 ЦСКА-София 1:3 “Черно море”
20.07.19 21:00 “Берое” 2:4 “Лудогорец”
21.07.19 18:45 “Ботев” Пд 3:1 “Дунав”
21.07.19 21:00 “Етър” (Вт) 0:0 “Левски”
22.07.19 21:00 “Витоша” (Бистрица) 0:2 “Ботев” Вр

Програма кръг 3

Дата Час Домакин Гост
26.07.19 18:30 “Дунав” 3:1 “Царско село 2015″
27.07.19 18:45 “Черно море” 1:1 “Етър” (Вт)
27.07.19 21:00 “Арда” Кж 3:1 “Берое”
28.07.19 18:45 “Ботев” Вр 1:4 “Локомотив” Пд
28.07.19 21:00 “Славия” 1:2 ЦСКА-София
29.07.19 18:45 “Левски” 3:1 “Ботев” Пд
29.07.19 21:00 “Лудогорец” 2:0 “Витоша” (Бистрица)

Програма кръг 4

Дата Час Домакин Гост
02.08.19 18:45 “Витоша” (Бистрица) 1:3 “Арда” Кж
02.08.19 21:00 “Черно море” 0:0 “Славия”
03.08.19 18:45 “Етър” (Вт) 2:2 “Ботев” Пд
03.08.19 21:00 “Берое” 2:0 “Дунав”
04.08.19 18:45 ЦСКА-София 1:0 “Ботев” Вр
04.08.19 21:00 “Локомотив” Пд 1:1 “Лудогорец”
05.08.19 21:00 “Царско село 2015″ 0:2 “Левски”

Програма кръг 5

Дата Час Домакин Гост
09.08.19 18:00 “Ботев” Вр 1:1 “Черно море”
09.08.19 20:30 “Славия” 2:1 “Етър” (Вт)
10.08.19 18:00 “Ботев” Пд 0:2 “Царско село 2015″
10.08.19 20:30 “Левски” 1:3 “Берое”
11.08.19 17:45 “Арда” Кж 2:5 “Локомотив” Пд
11.08.19 20:30 “Лудогорец” 0:0 ЦСКА-София
12.08.19 18:00 “Дунав” 2:0 “Витоша” (Бистрица)

Програма кръг 6

Дата Час Домакин Гост
16.08.19 18:00 “Славия” 2:2 “Ботев” Вр
16.08.19 20:30 “Етър” (Вт) 1:1 “Царско село 2015″
17.08.19 18:00 “Берое” 2:0 “Ботев” Пд
17.08.19 20:30 “Витоша” (Бистрица) 0:4 “Левски”
18.08.19 18:00 ЦСКА-София 3:2 “Арда” Кж
18.08.19 20:30 “Черно море” 1:2 “Лудогорец”
19.08.19 20:30 “Локомотив” Пд 3:1 “Дунав”

Програма кръг 7

Дата Час Домакин Гост
23.08.19 18:00 “Царско село 2015″ 2:1 “Берое”
23.08.19 20:30 “Арда” Кж 0:0 “Черно море”
24.08.19 18:00 “Ботев” Пд 2:1 “Витоша” (Бистрица)
24.08.19 20:30 “Левски” 1:0 “Локомотив” Пд
25.08.19 18:00 “Дунав” 1:1 ЦСКА-София
25.08.19 20:30 “Лудогорец” 0:0 “Славия”
26.08.19 20:30 “Ботев” Вр 2:1 “Етър” (Вт)

Програма кръг 8

Дата Час Домакин Гост
30.08.19 18:00 “Черно море” 1:1 “Дунав”
30.08.19 20:30 “Славия” 2:3 “Арда” Кж
31.08.19 18:00 “Локомотив” Пд 1:1 “Ботев” Пд
31.08.19 20:30 “Етър” (Вт) 2:1 “Берое”
01.09.19 15:00 “Витоша” (Бистрица) 3:2 “Царско село 2015″
01.09.19 17:45 ЦСКА-София 2:2 “Левски”
01.09.19 20:30 “Ботев” Вр 0:1 “Лудогорец”

Програма кръг 9

Дата Час Домакин Гост
13.09.19 17:30 “Царско село 2015″ 2:3 “Локомотив” Пд
13.09.19 20:00 “Арда” Кж 2:1 “Ботев” Вр
14.09.19 17:30 “Ботев” Пд 0:1 ЦСКА-София
14.09.19 20:00 “Лудогорец” 2:0 “Етър” (Вт)
15.09.19 17:45 “Дунав” 0:0 “Славия”
15.09.19 20:15 “Левски” 3:0 “Черно море”
16.09.19 20:00 “Берое” 1:0 “Витоша” (Бистрица)

Програма кръг 10

Дата Час Домакин Гост
20.09.19 17:30 “Черно море” 2:0 “Ботев” Пд
20.09.19 20:00 ЦСКА-София 3:0 “Царско село 2015″
21.09.19 17:30 “Ботев” Вр 0:0 “Дунав”
21.09.19 20:00 “Славия” 0:2 “Левски”
22.09.19 17:45 “Локомотив” Пд 3:0 “Берое”
22.09.19 20:15 “Лудогорец” 2:0 “Арда” Кж
23.09.19 17:30 “Етър” (Вт) 1:0 “Витоша” (Бистрица)

Програма кръг 11

Дата Час Домакин Гост
27.09.19 20:00 “Царско село 2015″ 1:1 “Черно море”
28.09.19 20:00 “Левски” 3:1 “Ботев” Вр
29.09.19 16:00 “Ботев” Пд 0:1 “Славия”
29.09.19 18:15 “Дунав” 0:1 “Лудогорец”
29.09.19 20:30 “Берое” 2:1 ЦСКА-София
30.09.19 17:30 “Арда” Кж 2:1 “Етър” (Вт)
30.09.19 20:00 “Витоша” (Бистрица) 2:3 “Локомотив” Пд

Програма кръг 12

Дата Час Домакин Гост
04.10.19 17:30 “Славия” 1:0 “Царско село 2015″
04.10.19 20:00 “Черно море” 2:0 “Берое”
05.10.19 15:00 “Ботев” Вр 3:0 “Ботев” Пд
05.10.19 17:30 “Етър” (Вт) 0:5 “Локомотив” Пд
05.10.19 20:00 ЦСКА-София 4:0 “Витоша” (Бистрица)
06.10.19 17:30 “Арда” Кж 0:2 “Дунав”
06.10.19 20:15 “Лудогорец” 2:0 “Левски”

Програма кръг 13

Дата Час Домакин Гост
18.10.19 17:30 “Витоша” (Бистрица) 0:2 “Черно море”
18.10.19 20:00 “Дунав” 0:2 “Етър” (Вт)
19.10.19 17:30 “Ботев” Пд 0:1 “Лудогорец”
19.10.19 20:00 “Левски” 2:1 “Арда” Кж
20.10.19 17:45 “Локомотив” Пд 1:0 ЦСКА-София
21.10.19 17:30 “Царско село 2015″ 3:0 “Ботев” Вр
21.10.19 20:00 “Берое” 1:2 “Славия”

Програма кръг 14

Дата Час Домакин Гост
29.10.19 13:30 “Берое” 4:0 “Ботев” Вр
29.10.19 16:00 “Локомотив” Пд 1:0 “Черно море”
29.10.19 18:30 “Царско село 2015″ 0:2 “Лудогорец”
30.10.19 16:00 “Ботев” Пд 1:1 “Арда” Кж
30.10.19 18:30 “Етър” (Вт) 0:4 ЦСКА-София
31.10.19 16:00 “Витоша” (Бистрица) 0:1 “Славия”
31.10.19 18:30 “Левски” 2:0 “Дунав”

Програма кръг 15

Дата Час Домакин Гост
02.11.19 17:30 “Лудогорец” 3:1 “Берое”
05.11.19 12:30 “Ботев” Вр 1:1 “Витоша” (Бистрица)
05.11.19 15:00 “Славия” 1:1 “Локомотив” Пд
05.11.19 17:30 “Черно море” 0:2 ЦСКА-София
06.11.19 13:00 “Дунав” 1:2 “Ботев” Пд
06.11.19 15:30 “Левски” 3:0 “Етър” (Вт)
07.11.19 15:30 “Арда” Кж 0:2 “Царско село 2015″

Програма кръг 16

Дата Час Домакин Гост
08.11.19 17:30 “Локомотив” Пд 2:0 “Ботев” Вр
09.11.19 15:00 “Етър” (Вт) 1:0 “Черно море”
09.11.19 17:30 ЦСКА-София 1:0 “Славия”
10.11.19 12:45 “Берое” 0:1 “Арда” Кж
10.11.19 15:15 “Ботев” Пд 1:0 “Левски”
10.11.19 17:45 “Витоша” (Бистрица) 0:1 “Лудогорец”
11.11.19 17:30 “Царско село 2015″ 1:2 “Дунав”

Програма кръг 17

Дата Час Домакин Гост
22.11.19 17:30 “Арда” Кж 2:0 “Витоша” (Бистрица)
23.11.19 12:30 “Славия” 0:1 “Черно море”
23.11.19 15:00 “Ботев” Вр 0:3 ЦСКА-София
23.11.19 17:30 “Лудогорец” 2:1 “Локомотив” Пд
24.11.19 15:15 “Дунав” 0:3 “Берое”
24.11.19 17:45 “Левски” 2:0 “Царско село 2015″
25.11.19 17:30 “Ботев” Пд 2:0 “Етър” (Вт)

Програма кръг 18

Дата Час Домакин Гост
29.11.19 16:30 “Етър” (Вт) 0:2 “Славия”
30.11.19 12:30 “Черно море” 4:1 “Ботев” Вр
30.11.19 15:00 “Царско село 2015″ 0:3 “Ботев” Пд
30.11.19 17:30 “Берое” 1:1 “Левски”
01.12.19 12:00 “Локомотив” Пд 0:0 “Арда” Кж
01.12.19 14:30 “Витоша” (Бистрица) 1:1 “Дунав”
01.12.19 18:00 ЦСКА-София 0:0 “Лудогорец”

Програма кръг 19

Дата Час Домакин Гост
06.12.19 17:00 “Царско село 2015″ -:- “Етър” (Вт)
07.12.19 14:15 “Ботев” Пд -:- “Берое”
07.12.19 16:30 “Лудогорец” -:- “Черно море”
08.12.19 12:00 “Ботев” Вр -:- “Славия”
08.12.19 14:15 “Арда” Кж -:- ЦСКА-София
08.12.19 16:30 “Левски” -:- “Витоша” (Бистрица)
09.12.19 17:00 “Дунав” -:- “Локомотив” Пд

Програма кръг 20

Дата Час Домакин Гост
13.12.19 17:00 “Етър” (Вт) -:- “Ботев” Вр
14.12.19 12:00 “Берое” -:- “Царско село 2015″
14.12.19 14:15 “Черно море” -:- “Арда” Кж
14.12.19 16:30 ЦСКА-София -:- “Дунав”
15.12.19 12:00 “Витоша” (Бистрица) -:- “Ботев” Пд
15.12.19 14:15 “Локомотив” Пд -:- “Левски”
15.12.19 16:30 “Славия” -:- “Лудогорец”
Be Sociable, Share!