Старшата на Черно море отпадна от Купата на БФС

Юношите на Черно море отпаднаха от турнира за Купата на БФС. “Моряците” на Мартин Христов бяха елиминирани от Септември след общ резултат 2:4. В първия мач в София варненци отстъпиха с 0:2, като от 15-ата минута на срещата играха с 10 души. На реванша Черно море завърши 2:2 във Варна.

Гостите поведоха в резултата още в 1-вата минута. Столичани вкараха за 1:0 при избита топка от корнер. В 57-ата покачиха на 2:0 с удар от средна дистанция, като преди да влети в мрежата, топката се отби в тялото на бранител на “моряците”, което изненада вратаря Галин Григоров.

В 72-рата минута след добра атака отдясно, Николай Златев центрира на първа греда където Денислав Славов с крак реализира за 1:0. В 83-ата Мартин Петков вкара за 2:2 с глава след центриране от корнер.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Петър Иванов, Симеон Николов (46-Стелиян Чалъков), Наско Янков, Берк Джевдет, Денислав Славов, Теодор Тотев (58-Берк Бейхан), Николай Златев, Жечко Йорданов (65-Серги Кешкерян), Иван Томов (65-Емар Емин), Тони Иванов (15-Мартин Петков).