Черно море изпусна Локо Сф в мач с 4 дузпи

Черно море взе само точка при гостуването си на Локомотив София в мач от 14-ия кръг на Елитната група до 15 години, завършил 3:3. “Моряците”, водени от Иван Николов, на два пъти повеждаха в резултата, но допуснаха изравняване в последната минута на двубоя, в който бяха отсъдени цели 4 дузпи.

Ивайло Димитров откри резултата в 6-ата минута след изпълнение на 11-метров наказателен удар. В 20-ата Васил Касабов, след асистенция на Ивайло Димитров, покачи на 2:0, а до почивката домакините успяха да изравнят. В 31-вата минута след изпълнение на корнер резултатът стана 1:2, а само три минути по-късно столичани стигнаха до 2:2 след дузпа.

През втората част Михаил Гащук реализира дузпа за 3:2 за Черно море, а крайното 3:3 бе оформено в последната минута на срещата, отново след 11-метров наказателен удар.

В следващия кръг Черно море приема Славия. Срещата е в неделя, 5 декември от 11 часа на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Георги Монев, Светослав Мерсинков, Андрей Христов, Сергей Чижик, Кристиан Андонов, Драгослав Петров, Васил Касабов, Михаил Гащук, Ивайло Димитров, Ивайло Радев Никола Недков (Ерик Георгиев, Даниел Костадинов, Дениз Гюрселов, Мартин Добрев, Марсел Маринов, Александър Смилков).