Черно море победи ЦСКА в Елитната до 19 години

Юношите старша възраст на Черно море победиха ЦСКА с 1:0 в среща от Елитна група по футбол до 19 години в София. Гола за трите точки отбеляза Николай Златев в 16-ата минута.
Първата част бе по-добра за Черно море, като освен гола, “моряците” на Мартин Христов имаха 3-4 хубави положения, които обаче не успяха да завършат по най-добрия начин. В началото на втората част домакините се активизираха и въпреки активните действия по двете крила, не успяха да застрашат сериозно вратата на варненци.  След 65-ата минута отново Черно море бе по-добрият на терена, като на три пъти пропуснаха да покачат в резултата чрез Радослав Златев, Берк Джевдет и Николай Златев. Към края стражът Галин Григоров отрази три последователни удара в рамките само на 10 секунди. В последната минута Петър Иванов бе изведен сам срещу вратаря на ЦСКА, но пропусна да реализира.
Съставът: Галин Григоров, Златин Станков, Росен Стефанов, Наско Янков, Берк Джевдет, Калин Георгиев, Димитър Ралчев, Радослав Златев (80 – Мартин Милушев), Николай Златев (80 – Петър Иванов), Светослав Николов (86 – Денислав Славов), Паоло Пасков (89 – Теодор Костов).
След като миналия кръг , „моряците” направиха 2:2 у дома, а сега спечелиха срещу ЦСКА, те са трети в класирането и ако победят Сокол (Марково) в последния есенен кръг, ще зимуват на второ място.