Hot! Черно море – Септември /Сф/ 1:4

Черно море – Септември /Сф/ 1:4

В 6-ата минута груба грешка на вратаря Емил Михайлов, позволи на Гади да му открадне топката и да я подаде към Тошев, който я прати в опразнената врата на домакините.

В 16-ата минута Ондрей Сукуп центрира отдясно към Кузма, който стреля с глава от 11 метра, но Янко Георгиев изби влизащата под гредата му топката.

В 22-ата Кузма пропусна отлична възможност да изравни резултата, след като стреля в аут от границата на наказателното поле.

23-ата минута принудителна ясмяна в редиците на Черно море. Удар в областа на ребрата получи Мариян Огнянов, който бе заменен от Георги Божилов.

В 40-ата минута Божилов центрира отдясно, Кузма свали с гърди към Цветков, който стреля от воле фронтално на вратата, но стражът Георгиев успя да избие.

КРАЙ НА ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ

На полувремето Георги Иванов направи една промяна. На мястото на Атанас Зехиров в игра се появи Николай Минков.

В 54-ата минута Илиас Хасани получи директен червен картон, след като фаулира откъсващия се сам срещу стража Мартин Тошев.

В 56-ата минута Борис Галчев удвоява преднината на Септември след перфектно изпълнение от пряк свободен удар пред наказателното поле – 0:2.

В 59-ата минута Марек Кузма се озова сам срещу вратаря след пас с гърди на Георги Илиев, но не успя да стреля добре от непосредствена близост и Георгиев спаси.

В 65-ата минута след колективна грешка в отбраната на домакините и поредица от рикошети, Георги Илиев прати топката в мрежата с удар от границата на вратарското поле.

В 81-вата минута Мартин Тошев стреля точно от близка дистанция след асистенция на Крис Гади – 1:3.

В 93-ата минута Септември реализира четвърти гол черз Крис Гади.

КРАЙ НА МАЧА

Стартов състав: 33. Емил Михайлов, 6. Александър Цветков, 15. Александър Александров, 17. Мартин Костадинов, 18. Атанас Зехиров, 21. Георги Илиев (К), 22. Мариян Огнянов, 23. Илиас Хасани, 29. Марек Кузма, 66. Орлин Старокин, 73. Ондрей Сукуп

Резерви: 25. Иван Дюлгеров, 14. Георги Божилов, 13. Иван Коконов, 97. Николай Минков, 5. Стефан Станчев, 8. Емил Янчев, 3. Ертан Томбак.