Черно море с нова победа в Елитната до 19 години

Отборът на Черно море записа успех с 1:0 при гостуването си на Хебър в мач от 5-ия кръг на Елитната група до 19 години. Варненци направиха куп невероятни пропуски пред вратата на съперника, което можеше да им коства загубени точки.

Тони Иванов откри резултата в 25-ата минута след добра атака отдясно и пас на Николай Златев. През първата част Тони Иванов, Николай Златев, Светослав Николов и Радослав Златев можеха да покачат резултата, но не успяха да завършат страхотни положения.

В началните минути след почивката варненци отново бяха по-добрият тим на терена, но пак нямаха късмет пред гола. Най-чистите ситуации бяха пред Светослав Николов, Тони Иванов и Калин Георгиев, а Петър Иванов удари греда. В последните минути на срещата домакините имаха две опасни разбърквания в наказателното поле, от които можеха да изравнят резултата, но със сетни усилия бранителите на “моряците” се справиха. Така момчетата на Мартин Христов спечелиха нови три точки в шампионата.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Златин Станков, Росен Стефанов, Берк Джевдет, Димитър Ралчев, Калин Георгиев, Николай Златев, Светослав Николов, Теодор Тотев, Радослав Златев, Тони Иванов (Петър Иванов, Иван Томов, Денислав Славов)