Програма и класиране в Юношеска група до 17 г. 2018/2019

КЛАСИРАНЕ

Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Г.Р. Точки
1 ПФК “Септември” Сф 6 6 0 0 14 18
2 ПФК ЦСКА-София 5 5 0 0 21 15
3 ПФК “Ботев” Пд 5 5 0 0 19 15
4 ПФК “Славия” Сф 6 4 0 2 6 12
5 ПФК “Берое” СтЗ 6 4 0 2 2 12
6 ПФК “Лудогорец” Рз 6 3 2 1 9 11
7 ПФК “Левски” Сф 5 3 1 1 14 10
8 ФК “Сокол” Марково 6 3 1 2 3 10
9 ПФК “Черно море” Вн 6 3 0 3 4 9
10 ПФК “Локомотив” Пд 5 1 2 2 -1 5
11 ФК “Дунав” Русе 6 1 2 3 -8 5
12 ПОФК “Ботев” Враца 6 1 1 4 -13 4
13 ФК “Витоша” Бистрица 6 1 1 4 -17 4
14 ФК “Етър” (Вт) 6 0 1 5 -14 1
15 ФК “Левски-Раковски” Сф 6 0 1 5 -16 1
16 ПФК “Монтана” Монтана 6 0 0 6 -23 0


ПЪЛНА ПРОГРАМА

Програма кръг 1

Дата Час Домакин Гост
28.08.18 10:00 ПФК “Септември” Сф 3:2 ПФК “Черно море” Вн
28.08.18 10:30 ФК “Дунав” Русе 1:0 ФК “Сокол” Марково
28.08.18 12:00 ПОФК “Ботев” Враца 0:3 ПФК “Лудогорец” Рз
28.08.18 17:00 ПФК “Ботев” Пд 1:0 ПФК “Берое” СтЗ
28.08.18 17:30 ПФК “Локомотив” Пд 1:1 ПФК “Левски” Сф
28.08.18 17:30 ФК “Витоша” Бистрица 2:1 ПФК “Монтана” Монтана
28.08.18 17:30 ФК “Левски-Раковски” Сф 0:2 ПФК ЦСКА-София
12.09.18 17:00 ФК “Етър” (Вт) 0:2 ПФК “Славия” Сф

Програма кръг 2

Дата Час Домакин Гост
09.09.18 11:00 ПФК “Черно море” Вн 7:2 ФК “Левски-Раковски” Сф
09.09.18 17:00 ПФК “Берое” СтЗ 4:1 ПОФК “Ботев” Враца
09.09.18 17:00 ПФК ЦСКА-София 6:1 ФК “Витоша” Бистрица
09.09.18 17:00 ПФК “Славия” Сф 6:0 ПФК “Монтана” Монтана
09.09.18 17:00 ФК “Сокол” Марково 1:1 ПФК “Локомотив” Пд
09.09.18 17:00 ПФК “Левски” Сф 0:3 ПФК “Септември” Сф
09.09.18 17:00 ПФК “Лудогорец” Рз 7:1 ФК “Дунав” Русе
09.09.18 17:00 ФК “Етър” (Вт) 1:8 ПФК “Ботев” Пд

Програма кръг 3

Дата Час Домакин Гост
15.09.18 17:00 ПФК “Ботев” Пд 3:1 ПФК “Славия” Сф
16.09.18 10:30 ФК “Дунав” Русе 1:2 ПФК “Берое” СтЗ
16.09.18 10:30 ФК “Витоша” Бистрица 0:2 ПФК “Черно море” Вн
16.09.18 12:30 ПФК “Локомотив” Пд 2:4 ПФК “Лудогорец” Рз
16.09.18 17:00 ПФК “Монтана” Монтана 0:8 ПФК ЦСКА-София
16.09.18 17:00 ПФК “Септември” Сф 3:2 ФК “Сокол” Марково
16.09.18 17:00 ПОФК “Ботев” Враца 1:0 ФК “Етър” (Вт)
16.09.18 17:00 ФК “Левски-Раковски” Сф 0:5 ПФК “Левски” Сф

Програма кръг 4

Дата Час Домакин Гост
22.09.18 13:30 ПФК “Ботев” Пд 7:0 ПОФК “Ботев” Враца
22.09.18 14:30 ФК “Етър” (Вт) 2:2 ФК “Дунав” Русе
23.09.18 10:30 ПФК “Черно море” Вн 5:2 ПФК “Монтана” Монтана
23.09.18 12:00 ПФК “Лудогорец” Рз 3:5 ПФК “Септември” Сф
23.09.18 13:30 ПФК “Берое” СтЗ 1:0 ПФК “Локомотив” Пд
23.09.18 16:00 ФК “Сокол” Марково 2:1 ФК “Левски-Раковски” Сф
23.09.18 16:00 ПФК “Славия” Сф 0:2 ПФК ЦСКА-София
23.09.18 16:00 ПФК “Левски” Сф 10:0 ФК “Витоша” Бистрица

Програма кръг 5

Дата Час Домакин Гост
29.09.18 10:30 ФК “Дунав” Русе 0:2 ПФК “Ботев” Пд
29.09.18 10:30 ФК “Левски-Раковски” Сф 1:1 ПФК “Лудогорец” Рз
29.09.18 15:30 ПФК “Монтана” Монтана 0:2 ПФК “Левски” Сф
30.09.18 11:00 ПФК “Септември” Сф 5:0 ПФК “Берое” СтЗ
30.09.18 13:30 ПОФК “Ботев” Враца 0:1 ПФК “Славия” Сф
30.09.18 13:30 ПФК ЦСКА-София 5:1 ПФК “Черно море” Вн
30.09.18 13:30 ПФК “Локомотив” Пд 2:0 ФК “Етър” (Вт)
30.09.18 15:30 ФК “Витоша” Бистрица 1:2 ФК “Сокол” Марково

Програма кръг 6

Дата Час Домакин Гост
06.10.18 10:30 ПФК “Лудогорец” Рз 1:1 ФК “Витоша” Бистрица
06.10.18 12:00 ФК “Етър” (Вт) 1:3 ПФК “Септември” Сф
06.10.18 13:30 ПФК “Берое” СтЗ 4:1 ФК “Левски-Раковски” Сф
06.10.18 15:30 ПОФК “Ботев” Враца 0:0 ФК “Дунав” Русе
07.10.18 13:30 ПФК “Славия” Сф 2:1 ПФК “Черно море” Вн
07.10.18 15:30 ФК “Сокол” Марково 4:1 ПФК “Монтана” Монтана
09.10.18 11:00 ПФК “Ботев” Пд -:- ПФК “Локомотив” Пд
09.10.18 15:30 ПФК “Левски” Сф -:- ПФК ЦСКА-София

Програма кръг 7

Дата Час Домакин Гост
14.10.18 10:30 ПФК “Монтана” Монтана -:- ПФК “Лудогорец” Рз
14.10.18 10:30 ФК “Дунав” Русе -:- ПФК “Славия” Сф
14.10.18 11:00 ПФК “Септември” Сф -:- ПФК “Ботев” Пд
14.10.18 13:30 ПФК “Локомотив” Пд -:- ПОФК “Ботев” Враца
14.10.18 13:30 ПФК “Черно море” Вн -:- ПФК “Левски” Сф
14.10.18 15:30 ФК “Витоша” Бистрица -:- ПФК “Берое” СтЗ
14.10.18 15:30 ФК “Левски-Раковски” Сф -:- ФК “Етър” (Вт)
14.10.18 15:30 ПФК ЦСКА-София -:- ФК “Сокол” Марково

Програма кръг 8

Дата Час Домакин Гост
21.10.18 10:30 ФК “Дунав” Русе -:- ПФК “Локомотив” Пд
21.10.18 10:30 ФК “Сокол” Марково -:- ПФК “Черно море” Вн
21.10.18 13:30 ПФК “Лудогорец” Рз -:- ПФК ЦСКА-София
21.10.18 13:30 ПОФК “Ботев” Враца -:- ПФК “Септември” Сф
21.10.18 15:30 ПФК “Ботев” Пд -:- ФК “Левски-Раковски” Сф
21.10.18 15:30 ФК “Етър” (Вт) -:- ФК “Витоша” Бистрица
21.10.18 15:30 ПФК “Берое” СтЗ -:- ПФК “Монтана” Монтана
21.10.18 15:30 ПФК “Славия” Сф -:- ПФК “Левски” Сф
Be Sociable, Share!