Програма и класиране в Юношеска група до 17 г. 2017/2018

КЛАСИРАНЕ

Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Г.Р. Точки
1 ПФК “Ботев” Пд 15 13 1 1 49 40
2 ПФК ЦСКА-София 15 11 3 1 29 36
3 ПФК “Левски” Сф 15 11 3 1 30 36
4 ПФК “Черно море” Вн 15 9 2 4 10 29
5 ПФК “Лудогорец” Рз 15 9 1 5 22 28
6 ФК “Сокол” Марково 15 7 5 3 1 26
7 ПФК “Септември” Сф 15 8 1 6 3 25
8 ПФК “Славия” Сф 15 7 2 6 8 23
9 ПФК “Берое” СтЗ 15 6 2 7 7 20
10 ПФК “Локомотив” Пд 15 6 1 8 -8 19
11 ФК “Дунав” Русе 15 4 4 7 -1 16
12 ПФК “Монтана” Монтана 15 3 5 7 -22 14
13  ФК “Етър” (Вт) 15 2 4 9 -22 10
14 ФК “Левски-Раковски” Сф 15 2 3 10 -22 9
15 ОФК “Пирин” Бг 15 2 3 10 -22 9
16 ФК “Марек” Дупница 15 0 0 15 -62 0

ПЪЛНА ПРОГРАМА

КРЪГ 1

Дата Час Домакин Гост
19.08.17 10:30 ПФК “Ботев” Пд 3:1 ПФК “Черно море” Вн
19.08.17 18:00 ПФК “Локомотив” Пд 1:0 ПФК “Монтана” Монтана
19.08.17 18:00 ПФК “Славия” Сф 4:1 ФК “Левски-Раковски” Сф
20.08.17 10:30 ПФК ЦСКА-София 3:1 ПФК “Лудогорец” Рз
20.08.17 10:30 ФК “Дунав” Русе 0:1 ПФК “Левски” Сф
20.08.17 18:00 ФК “Сокол” Марково 2:1 ОФК “Пирин” Бг
20.08.17 18:00 ФК “Марек” Дупница 0:3 ФК “Етър” (Вт)
20.08.17 18:00 ПФК “Берое” СтЗ 6:0 ПФК “Септември” Сф

КРЪГ 2

Дата Час Домакин Гост
27.08.17 10:30 ФК “Левски-Раковски” Сф 1:0 ФК “Дунав” Русе
27.08.17 10:30 ПФК “Левски” Сф 2:0 ПФК “Локомотив” Пд
27.08.17 10:30 ПФК “Лудогорец” Рз 0:1 ПФК “Ботев” Пд
27.08.17 10:30 ПФК “Черно море” Вн 3:1 ФК “Сокол” Марково
27.08.17 18:00 ПФК “Септември” Сф 6:2 ПФК “Славия” Сф
27.08.17 18:00 ФК “Марек” Дупница 0:6 ПФК “Берое” СтЗ
27.08.17 18:00 ПФК “Монтана” Монтана 0:0 ПФК ЦСКА-София
27.08.17 18:00 ФК “Етър” (Вт) 0:0 ОФК “Пирин” Бг

КРЪГ 3

Дата Час Домакин Гост
30.08.17 10:30 ФК “Дунав” Русе 0:1 ПФК “Септември” Сф
30.08.17 10:30 ОФК “Пирин” Бг 1:5 ПФК “Черно море” Вн
30.08.17 10:30 ФК “Сокол” Марково 2:2 ПФК “Лудогорец” Рз
30.08.17 17:30 ПФК “Ботев” Пд 6:1 ПФК “Монтана” Монтана
30.08.17 17:30 ПФК “Славия” Сф 5:0 ФК “Марек” Дупница
30.08.17 17:30 ПФК “Локомотив” Пд 1:0 ФК “Левски-Раковски” Сф
30.08.17 17:30 ПФК ЦСКА-София 2:1 ПФК “Левски” Сф
30.08.17 17:30 ПФК “Берое” СтЗ 1:0 ФК “Етър” (Вт)

КРЪГ 4

Дата Час Домакин Гост
03.09.17 10:30 ФК “Марек” Дупница 0:3 ФК “Дунав” Русе
03.09.17 10:30 ПФК “Лудогорец” Рз 1:0 ОФК “Пирин” Бг
03.09.17 17:30 ПФК “Монтана” Монтана 1:1 ФК “Сокол” Марково
03.09.17 17:30 ПФК “Берое” СтЗ 1:4 ПФК “Славия” Сф
03.09.17 17:30 ПФК “Септември” Сф 2:0 ПФК “Локомотив” Пд
27.09.17 16:00 ФК “Левски-Раковски” Сф 0:4 ПФК ЦСКА-София
27.09.17 16:00 ФК “Етър” (Вт) 2:3 ПФК “Черно море” Вн
27.09.17 16:00 ПФК “Левски” Сф 3:2 ПФК “Ботев” Пд

КРЪГ 5

Дата Час Домакин Гост
10.09.17 10:30 ПФК “Ботев” Пд 4:0 ФК “Левски-Раковски” Сф
10.09.17 10:30 ФК “Дунав” Русе 2:1 ПФК “Берое” СтЗ
10.09.17 11:30 ОФК “Пирин” Бг 1:3 ПФК “Монтана” Монтана
10.09.17 16:00 ПФК “Черно море” Вн 3:2 ПФК “Лудогорец” Рз
10.09.17 16:00 ФК “Сокол” Марково 2:2 ПФК “Левски” Сф
10.09.17 16:00 ПФК “Славия” Сф 4:3 ФК “Етър” (Вт)
10.09.17 16:00 ПФК “Локомотив” Пд 5:0 ФК “Марек” Дупница
10.09.17 16:00 ПФК ЦСКА-София 2:1 ПФК “Септември” Сф

КРЪГ 6

Дата Час Домакин Гост
16.09.17 10:30 ПФК “Монтана” Монтана 0:4 ПФК “Черно море” Вн
16.09.17 16:00 ФК “Марек” Дупница 0:2 ПФК ЦСКА-София
16.09.17 16:00 ФК “Етър” (Вт) 0:5 ПФК “Лудогорец” Рз
16.09.17 16:00 ФК “Левски-Раковски” Сф 0:1 ФК “Сокол” Марково
16.09.17 16:00 ПФК “Левски” Сф 5:0 ОФК “Пирин” Бг
17.09.17 10:30 ПФК “Септември” Сф 1:5 ПФК “Ботев” Пд
17.09.17 16:00 ПФК “Славия” Сф 0:0 ФК “Дунав” Русе
17.09.17 16:00 ПФК “Берое” СтЗ 0:2 ПФК “Локомотив” Пд

КРЪГ 7

Дата Час Домакин Гост
23.09.17 10:30 ОФК “Пирин” Бг 1:1 ФК “Левски-Раковски” Сф
23.09.17 10:30 ПФК “Ботев” Пд 12:0 ФК “Марек” Дупница
23.09.17 10:30 ПФК “Черно море” Вн 1:1 ПФК “Левски” Сф
23.09.17 16:00 ПФК “Локомотив” Пд 2:0 ПФК “Славия” Сф
23.09.17 16:00 ФК “Сокол” Марково 2:1 ПФК “Септември” Сф
23.09.17 16:00 ФК “Дунав” Русе 2:2 ФК “Етър” (Вт)
23.09.17 16:00 ПФК “Лудогорец” Рз 3:0 ПФК “Монтана” Монтана
23.09.17 16:00 ПФК ЦСКА-София 2:0 ПФК “Берое” СтЗ

КРЪГ 8

Дата Час Домакин Гост
01.10.17 10:30 ПФК “Левски” Сф 1:0 ПФК “Лудогорец” Рз
01.10.17 10:30 ФК “Дунав” Русе 2:0 ПФК “Локомотив” Пд
01.10.17 10:30 ФК “Марек” Дупница 0:1 ФК “Сокол” Марково
01.10.17 10:30 ФК “Левски-Раковски” Сф 1:3 ПФК “Черно море” Вн
01.10.17 10:30 ПФК “Славия” Сф 2:4 ПФК ЦСКА-София
01.10.17 15:30 ФК “Етър” (Вт) 1:2 ПФК “Монтана” Монтана
01.10.17 15:30 ПФК “Берое” СтЗ 0:1 ПФК “Ботев” Пд
01.10.17 15:30 ПФК “Септември” Сф 1:0 ОФК “Пирин” Бг

КРЪГ 9

Дата Час Домакин Гост
08.10.17 10:30 ПФК “Лудогорец” Рз 4:0 ФК “Левски-Раковски” Сф
08.10.17 15:30 ПФК “Локомотив” Пд 0:0 ФК “Етър” (Вт)
08.10.17 15:30 ОФК “Пирин” Бг 2:1 ФК “Марек” Дупница
08.10.17 15:30 ФК “Сокол” Марково 1:5 ПФК “Берое” СтЗ
19.10.17 11:00 ПФК “Черно море” Вн 2:5 ПФК “Септември” Сф
19.10.17 15:00 ПФК “Ботев” Пд 1:1 ПФК “Славия” Сф
19.10.17 15:00 ПФК ЦСКА-София 3:0 ФК “Дунав” Русе
19.10.17 15:00 ПФК “Монтана” Монтана 0:4 ПФК “Левски” Сф

КРЪГ 10

Дата Час Домакин Гост
14.10.17 11:00 ПФК “Берое” СтЗ 0:0 ОФК “Пирин” Бг
14.10.17 15:30 ФК “Левски-Раковски” Сф 1:1 ПФК “Монтана” Монтана
15.10.17 11:00 ФК “Марек” Дупница 0:1 ПФК “Черно море” Вн
15.10.17 11:00 ПФК “Славия” Сф 0:1 ФК “Сокол” Марково
01.11.17 11:00 ПФК “Септември” Сф 4:1 ПФК “Лудогорец” Рз
01.11.17 11:00 ФК “Дунав” Русе 0:1 ПФК “Ботев” Пд
01.11.17 14:00 ФК “Етър” (Вт) 0:2 ПФК “Левски” Сф
01.11.17 14:00 ПФК “Локомотив” Пд 0:4 ПФК ЦСКА-София

КРЪГ 11

Дата Час Домакин Гост
22.10.17 11:00 ПФК “Черно море” Вн 3:1 ПФК “Берое” СтЗ
22.10.17 11:00 ПФК “Лудогорец” Рз 8:0 ФК “Марек” Дупница
22.10.17 12:00 ПФК ЦСКА-София 6:1 ФК “Етър” (Вт)
22.10.17 15:00 ФК “Сокол” Марково 1:1 ФК “Дунав” Русе
22.10.17 15:00 ПФК “Левски” Сф 2:0 ФК “Левски-Раковски” Сф
22.10.17 15:00 ОФК “Пирин” Бг 1:2 ПФК “Славия” Сф
22.10.17 15:00 ПФК “Монтана” Монтана 0:0 ПФК “Септември” Сф
22.10.17 15:00 ПФК “Ботев” Пд 5:0 ПФК “Локомотив” Пд

КРЪГ 12

Дата Час Домакин Гост
28.10.17 11:00 ПФК “Берое” СтЗ 0:3 ПФК “Лудогорец” Рз
28.10.17 11:00 ПФК “Славия” Сф 2:0 ПФК “Черно море” Вн
28.10.17 11:00 ФК “Дунав” Русе 2:0 ОФК “Пирин” Бг
28.10.17 14:00 ФК “Етър” (Вт) 2:2 ФК “Левски-Раковски” Сф
28.10.17 14:00 ПФК “Септември” Сф 0:1 ПФК “Левски” Сф
28.10.17 14:00 ПФК ЦСКА-София 1:2 ПФК “Ботев” Пд
28.10.17 14:00 ПФК “Локомотив” Пд 1:2 ФК “Сокол” Марково
28.10.17 14:00 ФК “Марек” Дупница 0:1 ПФК “Монтана” Монтана

КРЪГ 13

Дата Час Домакин Гост
05.11.17 11:00 ПФК “Лудогорец” Рз 5:2 ПФК “Славия” Сф
05.11.17 14:00 ФК “Левски-Раковски” Сф 0:2 ПФК “Септември” Сф
05.11.17 14:00 ОФК “Пирин” Бг 3:1 ПФК “Локомотив” Пд
05.11.17 14:00 ПФК “Левски” Сф 11:0 ФК “Марек” Дупница
05.11.17 14:00 ФК “Сокол” Марково 1:1 ПФК ЦСКА-София
05.11.17 14:00 ПФК “Ботев” Пд 10:1 ФК “Етър” (Вт)
05.11.17 14:00 ПФК “Черно море” Вн 1:0 ФК “Дунав” Русе
05.11.17 14:30 ПФК “Монтана” Монтана 2:5 ПФК “Берое” СтЗ

КРЪГ 14

Дата Час Домакин Гост
11.11.17 11:00 ПФК “Локомотив” Пд 2:1 ПФК “Черно море” Вн
11.11.17 13:30 ПФК “Ботев” Пд 1:0 ФК “Сокол” Марково
11.11.17 14:00 ФК “Дунав” Русе 0:1 ПФК “Лудогорец” Рз
11.11.17 14:00 ПФК “Берое” СтЗ 1:1 ПФК “Левски” Сф
11.11.17 14:00 ФК “Марек” Дупница 2:3 ФК “Левски-Раковски” Сф
11.11.17 14:00 ПФК ЦСКА-София 4:0 ОФК “Пирин” Бг
12.11.17 14:00 ФК “Етър” (Вт) 3:1 ПФК “Септември” Сф
12.11.17 14:00 ПФК “Славия” Сф 6:0 ПФК “Монтана” Монтана

КРЪГ 15

Дата Час Домакин Гост
18.11.17 11:00 ПФК “Лудогорец” Рз 2:0 ПФК “Локомотив” Пд
18.11.17 11:00 ПФК “Черно море” Вн 0:0 ПФК ЦСКА-София
18.11.17 13:00 ПФК “Септември” Сф 2:0 ФК “Марек” Дупница
18.11.17 14:00 ФК “Сокол” Марково 2:0 ФК “Етър” (Вт)
18.11.17 14:00 ПФК “Левски” Сф 1:0 ПФК “Славия” Сф
18.11.17 14:00 ПФК “Монтана” Монтана 1:1 ФК “Дунав” Русе
18.11.17 14:00 ФК “Левски-Раковски” Сф 3:4 ПФК “Берое” СтЗ
18.11.17 15:00 ОФК “Пирин” Бг 0:4 ПФК “Ботев” Пд

КРЪГ 16

Дата Час Домакин Гост
24.02.18 10:30 ПФК “Черно море” Вн -:- ПФК “Ботев” Пд
24.02.18 13:30 ФК “Етър” (Вт) -:- ФК “Марек” Дупница
24.02.18 13:30 ПФК “Левски” Сф -:- ФК “Дунав” Русе
24.02.18 13:30 ПФК “Септември” Сф -:- ПФК “Берое” СтЗ
24.02.18 13:30 ПФК “Монтана” Монтана -:- ПФК “Локомотив” Пд
24.02.18 13:30 ФК “Левски-Раковски” Сф -:- ПФК “Славия” Сф
25.02.18 10:30 ПФК “Лудогорец” Рз -:- ПФК ЦСКА-София
25.02.18 10:30 ОФК “Пирин” Бг -:- ФК “Сокол” Марково

КРЪГ 17

Дата Час Домакин Гост
03.03.18 14:30 ОФК “Пирин” Бг -:- ФК “Етър” (Вт)
03.03.18 14:30 ПФК “Славия” Сф -:- ПФК “Септември” Сф
04.03.18 11:00 ФК “Сокол” Марково -:- ПФК “Черно море” Вн
04.03.18 11:00 ПФК “Ботев” Пд -:- ПФК “Лудогорец” Рз
04.03.18 11:00 ФК “Дунав” Русе -:- ФК “Левски-Раковски” Сф
04.03.18 14:30 ПФК ЦСКА-София -:- ПФК “Монтана” Монтана
04.03.18 14:30 ПФК “Берое” СтЗ -:- ФК “Марек” Дупница
04.03.18 14:30 ПФК “Локомотив” Пд -:- ПФК “Левски” Сф

КРЪГ 18

Дата Час Домакин Гост
07.03.18 11:00 ПФК “Черно море” Вн -:- ОФК “Пирин” Бг
07.03.18 11:00 ПФК “Лудогорец” Рз -:- ФК “Сокол” Марково
07.03.18 14:30 ПФК “Левски” Сф -:- ПФК ЦСКА-София
07.03.18 14:30 ФК “Етър” (Вт) -:- ПФК “Берое” СтЗ
07.03.18 14:30 ФК “Левски-Раковски” Сф -:- ПФК “Локомотив” Пд
07.03.18 14:30 ПФК “Септември” Сф -:- ФК “Дунав” Русе
07.03.18 14:30 ПФК “Монтана” Монтана -:- ПФК “Ботев” Пд
07.03.18 14:30 ФК “Марек” Дупница -:- ПФК “Славия” Сф

КРЪГ 19

Дата Час Домакин Гост
10.03.18 11:00 ПФК “Локомотив” Пд -:- ПФК “Септември” Сф
11.03.18 11:00 ФК “Дунав” Русе -:- ФК “Марек” Дупница
11.03.18 11:00 ОФК “Пирин” Бг -:- ПФК “Лудогорец” Рз
11.03.18 14:30 ПФК ЦСКА-София -:- ФК “Левски-Раковски” Сф
11.03.18 14:30 ФК “Сокол” Марково -:- ПФК “Монтана” Монтана
11.03.18 14:30 ПФК “Черно море” Вн -:- ФК “Етър” (Вт)
11.03.18 14:30 ПФК “Ботев” Пд -:- ПФК “Левски” Сф
11.03.18 14:30 ПФК “Славия” Сф -:- ПФК “Берое” СтЗ

КРЪГ 20

Дата Час Домакин Гост
17.03.18 14:30 ФК “Левски-Раковски” Сф -:- ПФК “Ботев” Пд
17.03.18 14:30 ПФК “Лудогорец” Рз -:- ПФК “Черно море” Вн
17.03.18 14:30 ПФК “Септември” Сф -:- ПФК ЦСКА-София
17.03.18 14:30 ФК “Етър” (Вт) -:- ПФК “Славия” Сф
17.03.18 14:30 ПФК “Левски” Сф -:- ФК “Сокол” Марково
18.03.18 14:30 ФК “Марек” Дупница -:- ПФК “Локомотив” Пд
18.03.18 14:30 ПФК “Берое” СтЗ -:- ФК “Дунав” Русе
18.03.18 14:30 ПФК “Монтана” Монтана -:- ОФК “Пирин” Бг

КРЪГ 21

Дата Час Домакин Гост
25.03.18 11:00 ФК “Дунав” Русе -:- ПФК “Славия” Сф
25.03.18 11:00 ПФК “Черно море” Вн -:- ПФК “Монтана” Монтана
25.03.18 14:30 ФК “Сокол” Марково -:- ФК “Левски-Раковски” Сф
25.03.18 14:30 ОФК “Пирин” Бг -:- ПФК “Левски” Сф
25.03.18 14:30 ПФК “Лудогорец” Рз -:- ФК “Етър” (Вт)
25.03.18 14:30 ПФК “Локомотив” Пд -:- ПФК “Берое” СтЗ
25.03.18 14:30 ПФК “Ботев” Пд -:- ПФК “Септември” Сф
25.03.18 14:30 ПФК ЦСКА-София -:- ФК “Марек” Дупница
Be Sociable, Share!