Програма и класиране в Юношеска група до 19 г. 2018/2019

КЛАСИРАНЕ

Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Г.Р. Точки
1 ПФК ЦСКА-София 8 7 0 1 37 21
2 ПФК “Лудогорец” 8 6 1 1 26 19
3 ПФК “Левски” 8 6 1 1 21 19
4 ПФК “Черно море” 8 5 1 2 10 16
5 ПФК “Берое” 8 5 1 2 9 16
6 ПФК “Ботев” Пд 8 5 0 3 15 15
7 ПФК “Славия” 7 4 1 2 11 13
8 ФК “Дунав” Русе 8 4 1 3 1 13
9 ПФК “Локомотив” Пд 8 3 3 2 -1 12
10 ФК “Царско село” 8 3 1 4 -8 10
11 ПФК “Септември” Сф 8 3 0 5 5 9
12 ПФК “Монтана” 8 2 1 5 -9 7
13 ФК ”Янтра 1919” Гб 8 2 0 6 -25 6
14 ОФК “Пирин” Бг 8 1 1 6 -19 4
15 ФК “Верея” Ст.З. 7 0 0 7 -29 0
16 ФК “Марек” Дупница 6 0 0 6 -44 0


ПЪЛНА ПРОГРАМА

Програма кръг 1

Дата Час Домакин Гост
10.08.19 17:00 ПФК “Локомотив” Пд 0:2 ПФК “Черно море”
10.08.19 17:00 ОФК “Пирин” Бг 0:4 ПФК “Левски”
10.08.19 18:00 ПФК “Лудогорец” 0:1 ПФК “Ботев” Пд
10.08.19 18:00 ПФК “Монтана” 3:1 ФК ”Янтра 1919” Гб
10.08.19 18:00 ПФК ЦСКА-София 10:0 ФК “Верея” Ст.З.
10.08.19 18:00 ПФК “Берое” 3:0 ФК “Царско село”
10.08.19 18:00 ФК “Дунав” Русе 2:0 ПФК “Славия”
11.08.19 18:00 ПФК “Септември” Сф 8:0 ФК “Марек” Дупница

Програма кръг 2

Дата Час Домакин Гост
14.08.19 18:00 ПФК “Левски” 2:0 ПФК ЦСКА-София
14.08.19 18:00 ФК “Царско село” 2:1 ПФК “Септември” Сф
14.08.19 18:00 ФК “Марек” Дупница 1:2 ПФК “Монтана”
14.08.19 18:00 ФК “Верея” Ст.З. 3:4 ФК “Дунав” Русе
14.08.19 18:00 ФК ”Янтра 1919” Гб 1:2 ПФК “Лудогорец”
14.08.19 18:00 ПФК “Черно море” 3:0 ПФК “Славия”
14.08.19 18:00 ПФК “Ботев” Пд 5:0 ОФК “Пирин” Бг
14.08.19 18:00 ПФК “Локомотив” Пд 2:2 ПФК “Берое”

Програма кръг 3

Дата Час Домакин Гост
22.08.19 18:00 ПФК “Славия” 1:0 ФК “Верея” Ст.З.
22.08.19 18:00 ПФК “Монтана” 0:3 ФК “Царско село”
22.08.19 18:00 ПФК “Лудогорец” 15:0 ФК “Марек” Дупница
23.08.19 18:00 ОФК “Пирин” Бг 0:2 ФК ”Янтра 1919” Гб
23.08.19 18:00 ФК “Дунав” Русе 1:4 ПФК “Левски”
23.08.19 18:00 ПФК “Берое” 3:0 ПФК “Черно море”
23.08.19 18:00 ПФК ЦСКА-София 2:0 ПФК “Ботев” Пд
23.08.19 18:00 ПФК “Септември” Сф 0:1 ПФК “Локомотив” Пд

Програма кръг 4

Дата Час Домакин Гост
29.08.19 18:00 ФК “Царско село” 1:3 ПФК “Лудогорец”
29.08.19 18:00 ПФК “Черно море” 5:0 ФК “Верея” Ст.З.
30.08.19 18:00 ФК “Марек” Дупница 0:2 ОФК “Пирин” Бг
30.08.19 18:00 ПФК “Локомотив” Пд 3:2 ПФК “Монтана”
30.08.19 18:00 ПФК “Берое” 4:0 ПФК “Септември” Сф
30.08.19 18:00 ПФК “Левски” 0:0 ПФК “Славия”
30.08.19 18:00 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:4 ПФК ЦСКА-София
30.08.19 18:00 ПФК “Ботев” Пд 4:0 ФК “Дунав” Русе

Програма кръг 5

Дата Час Домакин Гост
08.09.19 17:00 ФК “Дунав” Русе 7:2 ФК ”Янтра 1919” Гб
08.09.19 17:00 ПФК “Септември” Сф 0:3 ПФК “Черно море”
08.09.19 17:00 ФК “Верея” Ст.З. 1:2 ПФК “Левски”
08.09.19 17:00 ПФК “Лудогорец” 0:0 ПФК “Локомотив” Пд
08.09.19 17:00 ПФК ЦСКА-София 17:0 ФК “Марек” Дупница
08.09.19 17:00 ОФК “Пирин” Бг 1:4 ФК “Царско село”
08.09.19 17:00 ПФК “Славия” 3:0 ПФК “Ботев” Пд
08.09.19 17:00 ПФК “Монтана” 0:1 ПФК “Берое”

Програма кръг 6

Дата Час Домакин Гост
14.09.19 17:00 ПФК “Берое” 1:4 ПФК “Лудогорец”
14.09.19 17:00 ПФК “Черно море” 2:0 ПФК “Левски”
15.09.19 17:00 ФК “Царско село” 0:3 ПФК ЦСКА-София
15.09.19 17:00 ПФК “Ботев” Пд 10:0 ФК “Верея” Ст.З.
15.09.19 17:00 ПФК “Септември” Сф 3:0 ПФК “Монтана”
15.09.19 17:00 ФК “Марек” Дупница 1:2 ФК “Дунав” Русе
15.09.19 17:00 ПФК “Локомотив” Пд 0:0 ОФК “Пирин” Бг
15.09.19 17:00 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:5 ПФК “Славия”

Програма кръг 7

Дата Час Домакин Гост
21.09.19 15:00 ФК “Верея” Ст.З. 1:2 ФК ”Янтра 1919” Гб
21.09.19 15:00 ПФК “Славия” -:- ФК “Марек” Дупница
21.09.19 17:00 ПФК “Монтана” 1:1 ПФК “Черно море”
21.09.19 17:00 ОФК “Пирин” Бг 0:2 ПФК “Берое”
21.09.19 17:00 ФК “Дунав” Русе 2:2 ФК “Царско село”
21.09.19 17:00 ПФК “Лудогорец” 5:3 ПФК “Септември” Сф
21.09.19 17:00 ПФК “Левски” 2:0 ПФК “Ботев” Пд
21.09.19 17:00 ПФК ЦСКА-София 2:0 ПФК “Локомотив” Пд

Програма кръг 8

Дата Час Домакин Гост
24.09.19 17:00 ПФК “Монтана” 0:4 ПФК “Лудогорец”
28.09.19 17:00 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:11 ПФК “Левски”
28.09.19 17:00 ПФК “Локомотив” Пд 1:0 ФК “Дунав” Русе
28.09.19 17:00 ПФК “Черно море” 3:5 ПФК “Ботев” Пд
28.09.19 17:00 ФК “Царско село” 1:8 ПФК “Славия”
28.09.19 17:00 ПФК “Берое” 2:3 ПФК ЦСКА-София
28.09.19 17:00 ПФК “Септември” Сф 5:0 ОФК “Пирин” Бг
29.09.19 17:00 ФК “Марек” Дупница -:- ФК “Верея” Ст.З.
Be Sociable, Share!