Програма и класиране в Юношеска група до 19 г. 2018/2019

КЛАСИРАНЕ

Отбор Срещи Победи Равенства Загуби Г.Р. Точки
1 ПФК “Лудогорец” 10 7 2 1 13 23
2 ПФК “Септември” Сф 8 7 1 0 17 22
3 ПФК “Черно море” 9 6 2 1 25 20
4 ПФК “Берое” 10 6 2 2 21 20
5 ПФК “Ботев” Пд 10 6 1 3 15 19
6 ПФК “Левски” 10 6 0 4 12 18
7 ПФК ЦСКА-София 10 5 3 2 10 18
8 ОФК “Пирин” Бг 10 5 0 5 -2 15
9 ПФК “Славия” 10 4 2 4 7 14
10 ПФК “Монтана” 9 4 1 4 4 13
11 ПФК “Локомотив” Пд 10 4 1 5 1 13
12 ФК ”Янтра 1919” Гб 10 2 2 6 -22 8
13 ПФК “Нефтохимик” Бс 10 1 4 5 -14 7
14 ФК “Марек” Дупница 10 2 0 8 -30 6
15 ФК “Дунав” Русе 9 1 1 7 -12 4
16 ОФК “Сливен” 9 0 0 9 -45 0


ПЪЛНА ПРОГРАМА

Програма кръг 1

Дата Час Домакин Гост
11.08.18 18:00 ПФК “Лудогорец” 2:0 ПФК “Монтана”
11.08.18 18:00 ПФК “Черно море” 5:0 ФК ”Янтра 1919” Гб
11.08.18 18:00 ПФК ЦСКА-София 1:1 ПФК “Нефтохимик” Бс
11.08.18 18:00 ПФК “Левски” 0:4 ПФК “Септември” Сф
12.08.18 18:00 ПФК “Берое” 0:0 ФК “Дунав” Русе
12.08.18 18:00 ОФК “Сливен” 1:2 ФК “Марек” Дупница
12.08.18 18:00 ПФК “Ботев” Пд 4:1 ПФК “Локомотив” Пд
12.08.18 18:00 ОФК “Пирин” Бг 1:2 ПФК “Славия”

Програма кръг 2

Дата Час Домакин Гост
17.08.18 17:30 ПФК “Лудогорец” 2:1 ПФК “Ботев” Пд
17.08.18 17:30 ФК “Марек” Дупница 1:4 ПФК “Берое”
17.08.18 17:30 ПФК “Локомотив” Пд 8:2 ОФК “Сливен”
17.08.18 17:30 ПФК “Септември” Сф 3:0 ОФК “Пирин” Бг
17.08.18 17:30 ФК “Дунав” Русе 0:3 ПФК “Левски”
17.08.18 17:30 ПФК “Славия” 3:0 ПФК ЦСКА-София
17.08.18 17:30 ПФК “Нефтохимик” Бс 0:2 ПФК “Черно море”
17.08.18 17:30 ПФК “Монтана” 4:0 ФК ”Янтра 1919” Гб

Програма кръг 3

Дата Час Домакин Гост
24.08.18 17:30 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:0 ПФК “Нефтохимик” Бс
24.08.18 17:30 ПФК “Левски” 7:1 ФК “Марек” Дупница
24.08.18 17:30 ПФК “Берое” 1:2 ПФК “Локомотив” Пд
24.08.18 17:30 ПФК ЦСКА-София 0:1 ПФК “Септември” Сф
24.08.18 17:30 ОФК “Пирин” Бг 1:0 ФК “Дунав” Русе
24.08.18 17:30 ОФК “Сливен” 0:4 ПФК “Лудогорец”
26.08.18 17:30 ПФК “Черно море” 3:0 ПФК “Славия”
27.08.18 17:30 ПФК “Ботев” Пд 2:0 ПФК “Монтана”

Програма кръг 4

Дата Час Домакин Гост
30.08.18 17:30 ПФК “Лудогорец” 1:0 ПФК “Берое”
31.08.18 17:30 ПФК “Локомотив” Пд 0:1 ПФК “Левски”
31.08.18 17:30 ПФК “Септември” Сф 3:2 ПФК “Черно море”
31.08.18 17:30 ПФК “Славия” 6:0 ФК ”Янтра 1919” Гб
31.08.18 17:30 ПФК “Монтана” 5:0 ПФК “Нефтохимик” Бс
31.08.18 17:30 ФК “Марек” Дупница 2:4 ОФК “Пирин” Бг
31.08.18 17:30 ПФК “Ботев” Пд 5:1 ОФК “Сливен”
31.08.18 17:30 ФК “Дунав” Русе 1:3 ПФК ЦСКА-София

Програма кръг 5

Дата Час Домакин Гост
12.09.18 17:00 ПФК “Нефтохимик” Бс 2:2 ПФК “Славия”
12.09.18 17:00 ПФК “Берое” 2:1 ПФК “Ботев” Пд
12.09.18 17:00 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:0 ПФК “Септември” Сф
12.09.18 17:00 ОФК “Сливен” 0:3 ПФК “Монтана”
12.09.18 17:00 ПФК “Черно море” 4:0 ФК “Дунав” Русе
12.09.18 17:00 ОФК “Пирин” Бг 1:0 ПФК “Локомотив” Пд
12.09.18 17:00 ПФК “Левски” 1:3 ПФК “Лудогорец”
19.09.18 17:00 ПФК ЦСКА-София 4:0 ФК “Марек” Дупница

Програма кръг 6

Дата Час Домакин Гост
15.09.18 17:00 ПФК “Локомотив” Пд 0:1 ПФК ЦСКА-София
16.09.18 14:00 ПФК “Септември” Сф 3:0 ПФК “Нефтохимик” Бс
16.09.18 17:00 ПФК “Лудогорец” 0:1 ОФК “Пирин” Бг
16.09.18 17:00 ОФК “Сливен” 0:14 ПФК “Берое”
16.09.18 17:00 ФК “Марек” Дупница 0:7 ПФК “Черно море”
16.09.18 17:00 ПФК “Ботев” Пд 2:1 ПФК “Левски”
16.09.18 17:00 ФК “Дунав” Русе 1:2 ФК ”Янтра 1919” Гб
18.09.18 17:00 ПФК “Монтана” 1:1 ПФК “Славия”

Програма кръг 7

Дата Час Домакин Гост
22.09.18 16:00 ПФК “Левски” 7:1 ОФК “Сливен”
22.09.18 16:00 ПФК “Берое” 4:1 ПФК “Монтана”
22.09.18 16:00 ОФК “Пирин” Бг 1:2 ПФК “Ботев” Пд
22.09.18 16:00 ПФК ЦСКА-София 0:0 ПФК “Лудогорец”
23.09.18 16:00 ПФК “Нефтохимик” Бс 1:0 ФК “Дунав” Русе
23.09.18 16:00 ФК ”Янтра 1919” Гб 4:1 ФК “Марек” Дупница
23.09.18 16:00 ПФК “Черно море” 5:0 ПФК “Локомотив” Пд
24.09.18 16:00 ПФК “Славия” 0:2 ПФК “Септември” Сф

Програма кръг 8

Дата Час Домакин Гост
28.09.18 15:30 ОФК “Сливен” 1:2 ОФК “Пирин” Бг
28.09.18 15:30 ФК “Дунав” Русе 1:0 ПФК “Славия”
28.09.18 15:30 ФК “Марек” Дупница 2:0 ПФК “Нефтохимик” Бс
28.09.18 15:30 ПФК “Ботев” Пд 0:1 ПФК ЦСКА-София
28.09.18 15:30 ПФК “Берое” 2:1 ПФК “Левски”
28.09.18 15:30 ПФК “Лудогорец” 1:1 ПФК “Черно море”
28.09.18 15:30 ПФК “Локомотив” Пд 5:2 ФК ”Янтра 1919” Гб
14.10.18 15:30 ПФК “Монтана” отл. ПФК “Септември” Сф

Програма кръг 9

Дата Час Домакин Гост
03.10.18 15:30 ПФК “Левски” 3:1 ПФК “Монтана”
03.10.18 15:30 ФК ”Янтра 1919” Гб 0:1 ПФК “Лудогорец”
03.10.18 15:30 ПФК “Славия” 5:0 ФК “Марек” Дупница
03.10.18 15:30 ПФК “Нефтохимик” Бс 2:2 ПФК “Локомотив” Пд
03.10.18 15:30 ПФК “Черно море” 1:1 ПФК “Ботев” Пд
03.10.18 15:30 ПФК ЦСКА-София 7:1 ОФК “Сливен”
03.10.18 15:30 ОФК “Пирин” Бг 1:2 ПФК “Берое”
03.10.18 15:30 ПФК “Септември” Сф отл. ФК “Дунав” Русе

Програма кръг 10

Дата Час Домакин Гост
07.10.18 14:00 ПФК “Левски” 3:1 ОФК “Пирин” Бг
07.10.18 15:30 ПФК “Лудогорец” 5:2 ПФК “Нефтохимик” Бс
07.10.18 15:30 ПФК “Берое” 0:0 ПФК ЦСКА-София
07.10.18 15:30 ПФК “Ботев” Пд 7:0 ФК ”Янтра 1919” Гб
07.10.18 15:30 ПФК “Локомотив” Пд 2:0 ПФК “Славия”
08.10.18 15:30 ПФК “Монтана” 1:0 ФК “Дунав” Русе
08.10.18 15:30 ФК “Марек” Дупница 1:4 ПФК “Септември” Сф
12.10.18 15:30 ОФК “Сливен” -:- ПФК “Черно море”

Програма кръг 11

Дата Час Домакин Гост
19.10.18 15:30 ПФК “Черно море” -:- ПФК “Берое”
19.10.18 15:30 ПФК ЦСКА-София -:- ПФК “Левски”
19.10.18 15:30 ПФК “Славия” -:- ПФК “Лудогорец”
19.10.18 15:30 ОФК “Пирин” Бг -:- ПФК “Монтана”
19.10.18 15:30 ПФК “Нефтохимик” Бс -:- ПФК “Ботев” Пд
19.10.18 15:30 ФК ”Янтра 1919” Гб -:- ОФК “Сливен”
19.10.18 15:30 ФК “Дунав” Русе -:- ФК “Марек” Дупница
19.10.18 15:30 ПФК “Септември” Сф -:- ПФК “Локомотив” Пд
Be Sociable, Share!