Hot! „Черно море” изтегли контролата с „Добруджа”

Нови 2 тренировки проведоха в четвъртък футболистите на „Черно море”. Първата беше за физическа издръжливост, а следобед беше наблегнато на технико-тактическите занимания.
Предвид телевизионното излъчване на мача на „Черно море” с „Пирин” (Гоце Делчев) от А група, заради което срещата беше изтеглена с 1 ден – за 21 февруари, беше коригирана и датата за последната контрола с „Добруджа”. Проверката с добричлии няма да е на 15 февруари, а на 14-ти.
Преди това „моряците” ще изкарат лагер в Турция. Тази събота е контролата с „Калиакра” (Каварна) – от 13,30 ч. на стадион „Младост”. После тимът за 2 седмици заминава за южната ни съседка. Там са предвидени 5 проверки, но противниците още не са уточнени.

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it
CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it
Be Sociable, Share!

Вашият коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Анти-спам въпрос:
Колко е 2 + 6 ?


Please leave these two fields as-is: