Hot! Банско 0:3 Черно море

Банско 0:3 Черно море

Начало: 18:30

Край на мача

86 мин. Васев отново прати топката в мрежата, но гола е отменен заради засада

82 мин. В игра влизат Йосков и Паланков

/0:3/ 80 мин. Секо се разписа още при дебюта си 0:3 за Черно море

78 мин. Банско е близо до отбелязването на гол, но топката минава встрани от вратата

/0:2/ 69 мин. Васев прати топката във вратата на Банско след като засече с глава центриране от пряк свободен удар на Илиев

60 мин. Дебют за “моряците” направи прави Секо които влиза в игра на мястото на Минков

60 мин. Поредна възможност за Черно море, но удара на Илиев минава встрани от вратата на Банско

57 мин. Дани Георгиев сменя Малик

54 мин. Капитана на Банско Витанов пропуска дузпа след колективна грешка в отбраната на Черно море

52 мин. Удар с глава на Илиев минава край гредата

50 мин. Смяна за Черно море Васев влиза на мястото на Андонов

46 мин. Михайлов влиза на мястото на Чанович

Начало на второ полувреме

Край на първо полувреме

40 мин. Остро изпълнение на ъглов удар от страна на Илиев, но защитник от Банско изчисти в последния момент

34 мин. Жълт картон за Мурат от Банско

След гола съдията даде почивка на двата отбора за глътка вода

/0:1/ 24 мин. Георги Илиев е съборен в наказателното поле след което реализира отсъдената дузпа

15 мин. 2-ра възможност за “моряците”, но изстрела на Романов отново е отразен от Абдиков

10 мин. Черно море започва по активно като удари на Илиев и Минков са спасени от вратаря на домакините