Ботев /Пд/ – Черно море

Начало: 18:45 || Стадион Коматево – гр.Пловдив

Съдия: Ивайло Стоянов

Край на мача!

86 мин. – Мариян Огнянов отстъпи мястото си на терена на Емил Янчев.

82 мин. – Емил Михайлов спаси изстрел на Пламен Димов с глава.

80 мин. – Чворович излезе извън пределите на наказателното си поле и изчисти топката с глава пред нахлуващия Мариян Огнянов.

78 мин. – Иван Коконов замени Атанас Зехиров.

69 мин. – Стивън Петков се разписа в полза на Ботев и намали на 1:2! Той намери мрежата след изстрел с глава.

65 мин. – Емил Михайлов изби удар от границата на наказателното поле на Тодор Неделев. Последва добавка на Крум Стоянов, но вратарят на “моряците” улови топката без проблем.

59 мин. – Стефан Станчев замени Ертан Томбак.

58 мин. – Изстрел на Старокин мина встрани от вратата на Ботев.

46 мин. – изстрел на Ндонгала с глава, право в ръцете на вратаря на Черно море Емил Михайлов.

Начало на второто полувреме

Край на първото полувреме

45+1 мин. – Емил Михайлов отрази добре насочен удар на Тодор Неделев. Избитата топка беше овладяна от играчите на Ботев, но не последва нов опасен изстрел.

36 мин. – Орлин Старокин отбеляза втория гол в мача в полза на Черно море – 0:2! Хубавата атака на гостите беше започната от Марек Кузма. Словакът подаде към Мариян Огнянов в ляво, който добре намери Старокин на другия фланг и той с глава не сгреши.

34 мин. – Йордан Минев изведе Виана сам в непосредствена близост пред вратаря на Черно море, но Емо Михайлов изпревари футболиста на Ботев и изби топката.

26 мин. – Пряк свободен удар в полза на Черно море. Късо изпълнение на Георги Илиев към Зехиров, но мощният изстрел на крилото мина встрани от вратата.

22 мин. – Марек Кузма откри резултата в полза на Черно море – 0:1. Eртан Томбак добре изведе Зехиров, изстрелът му беше избит от вратаря Чворович, но добавката на Кузма намери мрежата.

20 мин. – Марек Кузма нахлу във вратарското поле на Ботев, преодоля и вратаря Чворович, но не успя да се разпише.

17 мин. – Бризола проби в половината на Черно море, подаде към Виана и изстрелът му мина над гредата.

13 мин. – Домакините пропиляха втора добра възможност да открият резултата. Бризола се измъкна от отбраната на Черно море, но ударът му мина покрай левия стълб.

11 мин.  - Отборът на Ботев сътвори първата опасна атака в мача. Бризола опита удар към вратата на Емил Михайлов, който беше блокиран, при добавката на Крум Стоянов топката мина на сантиметри от дясната греда.

10 мин. – Жълт картон за Марек Кузма.

Начало на мача

Стартов състав на Черно море: 33. Емил Михайлов, 3. Ертан Томбак, 6. Александър Цветков, 15. Александър Александров, 18. Атанас Зехиров, 21. Георги Илиев – капитан, 22. Мариян Огнянов, 23. Илиас Хасани, 29. Марек Кузма, 66. Орлин Старокин, 73. Ондрей Сукуп

Резерви: 25. Иван Дюлгеров, 13. Иван Коконов, 70. Борислав Балджийски, 5. Стефан Станчев, 97. Николай Минков, 34. Мартин Минчев, 8. Емил Янчев