Начало: 16:00

Гл.Съдия. Ивелин Занев

Помощник съдия: Мирослав Марков и Християн Ганев

Делегат: Димитър Димитров

Никола Спасов: Полезна проверка за нас съперника игра много агресивно, а ние допуснахме няколко грешки за да стане резултата 0:3. След това се коригирахме и изравнихме резултата. Доволен съм от старанието на момчета и особено от включването на младия Йосков, които реализира  два гола. Педро отбеляза много красив гол да навлиза в необходимата форма. Пробите на Анте Сарич продължават.

Край на мача

/3:3/ 90 мин. Йосков оформя крайния резултат 3:3

/3:2/ 86 мин. Педро бомбен шут прави резултата 3:2

84 мин. В игра влизат Мартин Костадинов и Николай Минков на мястото на Васев и Сарич

/3:1/ 76 мин. Йосков е изведен добре сам срещу вратаря и намали разликата

/3:0/ 74 мин. Димов прави резултата класически 3:0 след като засече топката след центриране от ъглов удар

72 мин. Йосков стреля, но топката минава встрани от вратата

Райков и Стенио напускат игра на тяхно място влизат Неделчев и Йосков

/2:0/ 64 мин. Димитров остана сам след извеждащ пас  и покачи на 2:0

58 мин. Станчев влиза в игра на мястото на Дани Георгиев

58 мин. Петков прати топката в мрежата на Дунав, но гола е отменен поради засада

54 мин. Пропуск на Петков, които от няколко метра пропусна

Траянов влиза на мястото на Паланков, Петков сменя Бижев

Вереа и Бекир Расим влизат на мястото на Венков и Мехди Бурабия

Начало на второ полувреме

Край на първо полувреме

39 мин. Разбъркване в наказателното поле на домакините, но никой не се възползва от това

36 мин. Опасна контра атака на Дунав завърши с грешен пас

33 мин. Даниел Георгиев е изведен отлично сам шутира технично, но вратаря избива

29 мин. Жълт картон на Васев, които спря опасна атака на домакините

26 мин. Отново отлично изпълнение на пряк свободен удар на Райков, но отново Антонов боксира успешно

23 мин. Илия Николов спасява опасен изстрел.

/1:0/ 19 мин. След разбъркване в наказателното поле на Черно море, Будинов насочи топката във врата на “моряците” за 1:0

18 мин. Бижев остана сам срещу вратаря на домакините, те се сблъскаха, но съдийски сигнал не последва

17 мин. Васев от точката на дузпата стреля право във вратаря

13 мин. Удар на Будинов с глава

8 мин. Пряк свободен удар отлично изпълнен от Райков, но вратаря на домакините боксира в ъглов

Мрачно време в Русе, но отличен терен за игра. Около 600 зрителя наблюдават срещата на градския стадион в Русе