Hot! Левски 0:1 Черно море

Левски 0:1 Черно море

Начало: 17:00 || Стадион градски в Правец

Край на мача!

До края на срещата футболистите на Левски упражниха натиск, а играчите на „Черно море“ разчитаха на контраатаки. Още няколко много добри спасявания направи вратарят Иван Дюлгеров.

66 мин. Марек Кузма беше заменен от Цветомир Чунчуков

65 мин. Отново много добро спасяване направи вратарят на Черно море. Този път Иван Дюлгеров се намеси решително след силен плътен удар на Прохазка

64 мин. Балджийски след двойно подаване с Кузма се озова на стрелкова позиция, шутира силно, но вратарят на Левски изби.

53 мин. 1:0 за Черно море. Ертан Томбак открадна топката в половината на „моряците“, проби по целия фланг, стигна почти до аутлинията, от където центрира и Иван Коконов с глава откри резултата

Състав на „Черно море“ за второто полувреме:
Иван Дюлгеров, Иван Коконов, Ерих Шабан, Николай Минков, Борислав Балджийски, Ертан Томбак, Валентино Кайене, Илияс Хасани, Мартин Костадинов, Емил Янчев, Марек Кузма

Край на първо полувреме

44 мин. Емо Михайлов показа невероятен рефлекс и изби в корнер удар на Прохазка. Това беше най-чистото положение до този момент за Левски

42 мин. В следващата атака, подхваната от Георги Илиев, капитанът на Черно море проби от ляво, намери в наказателното поле Орлин Старокин, който финтира защитник, центрира към задната греда, където беше Ондрей Сукуп, но бранител открадна топката от главата на чеха и изчисти

41 мин. Марек Кузма овладя топката в среда на терена проби през центъра и подаде към Георги Божилов, който стреля, но ударът беше париран от футболист на „сините“

37 мин. Георги Илиев засече центриране от дясно с левия крак и отправи от воле топката във вратата, но преди това съдията беше вдигнал флага за засада

35 мин. Александър Александров получи травма и бе заменен принудително от Илияс Хасани

22 мин. Витиня проби от ляво, центрира успоредно на наказателното поле, но Марек Кузма се размина с топката. Това беше и най-чистото положение за Черно море до този момент.

10 мин. Георги Илиев изведе Марек Кузма сам срещу вратаря на „сините“, но атаката беше спряна заради засада

4 мин. Георги Божилов отправи изстрел от дъгата на наказателното поле, но топката попадна в ръцете на вратаря на Левски