Младшата на “моряците” със загуба у дома

Загуба с 1:3 записа отборът на Черно море при домакинството си на Левски в среща от 7-ия кръг на Елитната група до 17 години. Гостите откриха резултата още във втората минута на двубоя на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост, а до края на първата част “сините” успяха да вкарат втори гол.

След почивката “моряците” се хвърлиха в предни позиции и стигнаха до попадение в 65-ата минута. Точен за варненци бе Джан Хасан. Само две минути след гола, Левски се възползва от грешка в средата на терена и след бърза контраатака и последвало центриране в наказателното поле вкара за 3:1.

В следващия кръг Черно море гостува на Сокол Марково. Срещата от 8-ия кръг на Елитната група до 19 години е на 21 октомври, неделя от 10,30 ч.

Съставът на Черно море: Димитър Иванов, Златин Станков, Росен Стефанов, Наско Янков (35-Джан Хасан), Димитър Ралчев, Радостин Желев, Калин Георгиев (46-Светослав Николов), Мартин Милушев, Тони Иванов (60-Берк Джевдет), Паоло Пасков, Радослав Златев.