Поморие 1:0 Черно море

Начало: 14:00

Стадион: Кампус “Гнездо на Акули”

Гл. Съдия: Живко Недялков

Никола Спасов:“Въпреки загубата съм доволен от играта най вече през първото полувреме, когато създадохме няколко добри положения, но не успяхме да ги реализираме. Дошлият на проби сърбим Маркович остави добри впечатления с изявите си и за сега съм доволен от представянето му. В понеделник ще стане ясно дали контузията на Педро е сериозна. “

Край на мача

88 мин. Последна възможност за моряците, но след последвалото разбъркване пред вратата на поморие вратаря успя да изчисти в корнер

78 мин. В игра влизат юношите Йосков и Неделчев

78 мин. Удар по земя на Георги Илиев, но вратаря на домакинте спасява

75 мин. Греда за Поморие след далеч изстрел на Стоянов

70 мин. В игра влизат Симеон Райков и Живко Петков

/1:0/ 57 мин. 1:0 за Поморие след силен диагонален шут на Живко Илиев от границата на наказателното поле, които не остави никакви шансове за Китанов.

55 мин. Юношата на клуба Мартин Костадинов влиза в игра на мястото на Венков

В игра влизат Станчев, Трянов и Марк Клок

Начало на второ полувреме

Край на първо полувреме

До края на полувремето няма сериозни положения и пред двете врати

29 мин. Втора възможност за домакините, но Стаматов не успя да засече добро центриране от дясно

28 мин. Дошлият на проби сърбин Иван Маркович бе изведен сам срещу вратаря, но изстрела му е неточен

20 мин. Първа възможност за Поморие Божинов изпъни отлично пряк свободен удар, но Китанов спаси

16 мин. Педро напуска мача  принудително поради контузия на негово място в игра влиза Васев

Контролата започна с очаквано надмощие на Черно море като в 15 мин Матиас стреля опасно, но топката минава  над гредата