Септември 1:3 Черно море

Начало: 10:30 || Стадион: Разлог

Съдия Николай Йорданов

Край на мача

88 мин. Пряк свободен удар за Септември, но Михайлов спасява

84 мин. В игра влизат Йосков, Костадинов и Радев

75 мин. В игра за Черно море влизат Минков и Неделчев

74 мин. Газиев пропусна да реализира дузпа за Септември

70 мин. На  мястото на Венков в игра влиза Енрике

70 мин. Отново съдията дава кратка пауза за вода

68 мин. Голова възможност за Септември, но Траянов изчиства топката в последния момент

/1:3/ 58 мин. Васев проби отлично по дясното крило до аут линията и върна топката към Андонов, които не пропусна да се разпише за втори път в мача

47 мин. Диагонален удар на Васев е спасен от вратаря на Септември

В игра влизат вратаря Михайлов, Васев и Баутиста на мястото на Чанович, Паланков и Коконов

Начало на второ полувреме

Край на първо полувреме

44 мин. Андонов пропусна да прати топката във врата за втори път, след като вратаря Галев изби топката от гол линията

38 мин. На място на Малик в игра влиза Пламен Николов

Съдията дава 1-2 мин. почивка заради горещото време за да могат и двата отбора да се освежат

/1:2/ 25 мин.  Гол за Черно море след като капитана  Георги Илиев изпълни точно дузпа ,отсъдена за нарушение срещу Романов в наказателното поле

/1:1/ 10 мин. Андонов изравни резултата след грешка в отбраната на Септември

/1:0/ 4 мин. След грешка на Чанович  Септември се възползва и откри резултата чрез Костадин Аджов