Hot! Созопол 0:2 Черно море /Купа на България 1/16 финал/

Созопол 0:2 Черно море

/0:1/ 42 мин. Петков

/0:2/ 82 мин. Манолов

начало: 16:00 || Съдия:  Георги Игнатов

Никола Спасов: ” Доволен съм и от резултата и от играта. Създадохме много голови положения, но реализирахме само две, дадох възможност за изява на играчите, които по рядко влизат в игра и съм доволен от старанието им. В турнира за купата смятам, че силите са изравнени, тъй като в следващия етап се играе на разменено гостуване”

Край на мача

86 мин. Сталев влиза на мястото на Матиас

/0:2/ 82 мин.  С плътен удар от границата на наказателното поле Манолов прати топката във врата на Созопол за 0:2

72 мин. В игра влиза Д.Атанасов на мястото на дос Сантос

66 мин. Домакините имат претенции за дузпа след сблъсък между техен играч с вратаря Пиргов

65 мин. Бекир Расим влиза на мястото на Петков

62 мин. Удар с глава на Ж.Атанасов и странична ножица на Петков бяха отразени с последни усилия от вратаря на домакините

56 мин. Райков уцели гредата след изпълнение на ъглов удар

48 мин. Живко Петков е изведен сам срещу вратаря на Созопол, но пропусна да отбележи

Начало второ полувреме

Край на първо полувреме

45 мин. Шут на Райков е спасен от вратаря Кеменлиев

/0:1/ 42 мин. Логичното най после се случи, гол за Черно море след поредното разбъркване в полето на Созопол Матиас посрещна топката от въздуха и през куп от играчи я прати към вратата токата рикошира в Петков и се опети в мрежата за 0:1

38 мин. Самостоятелен пробив на дос Сантос, но защитник успя да му избие топката в последния момент

34 мин. Първи шанс за домакините след меле и рикошет в наказателното поле на варненци

31 мин. Пряк свободен удар изпълнен от Райков премина встрани от вратата

Тотално превъзходство на “моряците”, като пропуски направиха Петков в 24 минута, дос Сантос в 26 мин и Буркхардт в 28 мин.

18 мин. Първа възможност за Черно море силен шут на Манолов премина на сантиметри край лявата странична греда

Двубоя започна при слънчево време, на един от най модерните стадиони у нас. Около 300 души публика, от които 30 привърженика на “моряците”