Hot! “Струмска слава” Радомир 0:0 Черно море

Начало: 15:00 | Съдия: Ангел Баялцалиев

Адалберт Зафиров “Разочарован съм от поведението на играчите, подцениха съперника и ще взема необходимите мерки за реванша. Преди това ни предстоят важни мачове, като първия е само след три дни гостуване на Литекс. “

Край на мача

86 мин. Иванов стреля  вратаря Колев спасява

84 мин. Самостоятелен пробив на Божилов, но без успех

78 мин. Манолов пропуска срещу вратаря на домакините

72 мин. Ж.Атанасов засече центриране с глава , но топката попадна право в ръцете на вратаря

70 мин. Удар на Ашимов,  Колев спасява

60 мин. Манолов излиза сам срещу вратаря, но стреля в него

58 мин. Остро центриране в полето на домакините, при което Петков за малко не си отбеляза автогол

56 мин. Диагонален удар на Капитанов, при които вратаря Василев избива

Начало на второ полувреме

Край на първо полувреме

42 мин. Божилов изпълни отново воле, но топката мина покрай гредата

41 мин. М.Манолов излиза сам срещу вратаря Василев, но стража е по бърз и спасява

38 мин. Красиво изпълнение на Божилов от въздуха, но топката минава встрани от вратата

37 мин. М. Манолов удар с глава след ъглов удар топката рикошира в тялото на защитник

30 мин. Жълт картон за Капитанов

23 мин. Гол На Бергонси отменен заради засада след центриране на Капитанов

21 мин. Иванов от Струмска слава се измъкна от защита , но Дечев с шпагат предотврати опитността

14 мин. Зюмбюлев от домакините стреля опасно, но Пламен Колев се разтегна и спаси

12 мин. Камен Ангелов от воле стреля встрани от вратата

Хермес Паломино

38 мин. Красиво изпълнение на Божилов от въздуха, но топката

37 мин. М. Манолов удар с глава след ъглов удар топката рекушира в тялото на защитник