Hot! „Черноморец“ (Балчик) 0:3 Черно море

„Черноморец“ (Балчик) 0:3 Черно море

Начало: 17:00 || Стадион: Балчик

Гл. Съдия: Димитър Михайлов

Спасов: Стана полезна проверка, в която този път успяхме да реализираме положенията. Маркович направи добър мач и постепенно навлиза в необходимата игрова форма. Надявам се, че ще имам на разположение всички играчи за предстоящото домакинство срещу с Пирин на 9-ти Април

Край на мача

70 мин. Пряк свободен удар изпълнен от Райков, но топката минава на сантиметри покрай гредата

69 мин. В игра влизат младият вратар Дюгеров, Райков, Петков, Костадинов и Неделчев

68 мин. Червен картон за Луго от Черноморец

/0:3/ 64 мин. Матиас пусна топката технично покрай вратаря след асистенция на Педро

58 мин. Пряк свободен удар за Черноморец на Веселинов и отново Чанович лови

/0:2/ 56 мин. Отново  Маркович прати токата в мрежата на Черноморец след като засече топката с глава след центриране на Романов

В началото на второто полувреме наблюдаваме силен натиск на Черноморец и няколко добри намеси на вратаря Чанович

В игра влизат Кулибали, Георгиев и Васев на мястото на Стойчев, Илиев и Бакари

Начало на второ полувреме

/0:1/ 45 мин. Гоооооол. Иван Маркович отбеляза първия си гол с екипа на Черно море след като от дъгата на наказателното поле изпрати топката неспасяемо в мрежата за 0:1

42 мин. Стойчев стреля опасно, но топката преминава край гредата

38 мин. Пробив на Илиев от ляво, които пусна успоредно топката на гол линията, но в последния момент Романов е изпреварен от защитник на домакините

34 мин. Удар от въздуха на Бакари отразен от вратаря Ставрев

24 мин. Първа възможност за домакините, след като Мирослав Начев отправи диагонален изстрел, но топката минава в страни от вратата

18 мин. Центриране от ъглов удар на Романов при което капитанът Георги Илиев насочи топката с глава към вратата, но стражът  на домакините Ставрев спасява

8 мин. Първи опасен удар на Венков, които рикошира в защитник и топката излиза в корнер