Hot! Черноморец 0:1 Черно море

/0-1/ 7 мин. Илиев

Начало: 18:00 | Съдия: Георги Кабаков

Георги Иванов: “Като за първа контрола от лятната подготовка съм доволен от старанието на момчетата. Получиха се хубави неща срещу силен съперник, все още е рано да давам персонални оценки за новите играчи,. Продължаваме да работим по план, като очакваме още няколко нови попълнения”

Край на мача

90 мин. Контра на Черно море при трима на двама “моряците” пропуснаха да направят победата си по убедителна

86 мин. Атанас Петров пропусна от чиста позиция

80 мин. Здрава битка между двете наказателни полета, но без опасности и за двата отбора.

71 мин. Техничен фалцов удар на Коконов мина на сантиметри от гредата

68 мин. Главния съдия прекъсна игра за да могат отборите да се освежат

64 мин. След центриране от ъглов удар Паланков стреля от воле, но топката е избита в корнер, а при неговото изпълнение последва силен шут на Младенов, но топката се отби в крак на защитник на Черноморец

52 мин. Пробив от ляво на Мохамед завърши с простително центриране , но нямаше кои да засече топката

50 мин. Паланков отне токата в средата на терена, след което изведе Петров, който стреля в гредата

В игра на мястото на Китанов влиза Михайлов още в игра влизат Слави Сталев,Живко Атанасов, Александър Александров, Атанас Петров, Мохамед Айнан, Бадара Сене и Бекир Расим на мястото на Александър Емилов,Росен Колев, Стефан Станчев, Кирил Котев, Еденилсон, Георги Илиев и Георги Божилов

Начало на второ полувреме

Край на първо полувреме

42 мин В игра влиза Иван Коконов на мястото на Симеон Райков

39 мин. Шанс за Черноморец, но последва добра намеса на вратаря Китанов

32 мин. Младенов е изведен на добра позиция от която стреля по диагонала, но вратаря на Черноморец спасява

21 мин. Втора възможност за Черно море след центриране на Симеон Райков, Дани Младенов засече топката с глава, но топката минава встрани от вратата.

17 мин, Първи удар на Черноморец с глава покрай вратата

/0-1/ 7 мин. Гооооол! Капитана Георги Илиев безкомпромисно изпълни отсъдената дузпа и откри резултата 0:1 за Черно море

6 мин. Главния съдия Георги Кабаков отсъди дузпа за Черно море след нарушение срещу Симеон Райков