Начало : 14:00

Ст. Съдия: Драганов

Срещата започва с едноминутно мълчание в памет на загиналите след атентатите в Париж

Край на мача

85 мин. – Минков сменя Шхриърс

81 мин. – Танасе прехвърли вратаря Николов за 1:2.

79 мин. – Траянов е заменен от Васев.

74 мин. – Остро центриране на Райков, като топката премина на сантиметри покрай гредата.

66 мин. – Самостоятелен пробив на Живко Петков,но ударът му падна директно във вратаря.

63 мин. – 1:1 след пряк свободен удар. Чернат изпрати топката в мрежата на Черно море и изравни резулатата.

61 мин. – На мястото на Матиас влиза Бижев.

59 мин. – Силен изтрел на Педро минава над вратата.

54 мин. – Опасен шут на капитаът на румънците Чернат и отлична намеса на вратаря Николов,който изби топката в ъглов удар.

В отбора на Черно море са извършени четири смени. В игра се появяват: вратарят Николов, Райков, Петков и дошлия на проби холандец Шхриърс

45мин. – Румънците претендират за дузпа, след сблъсък в наказателното поле на Черно море,но главния съдия прецени че няма такава.

39 мин. – 1:0 за Черно море, след като Матиас изведе отлично Педро и той прати топката в мрежата.

34 мин. – Бърза контра на моряците,но в последния момент ударът на Матиас бе блокиран.

33 мин. – Първа възможност за Виторул,след като Кицу стреля с глава и уцели напречната греда на вратата на Черно Море.

23 мин. – Георгиев изведе отлично Матиас зад гърба на румънската защита, но ударът му премина над гредата.

8 мин. – Първа възможност за Черно море,след като съдията отсъди непряк свободен удар в наказателното поле на румънците,но ударът на Педро мина встрани от вратата.