/1:0/ 35 мин. Расим

/2:0/ 52 мин. Коконов

/3:0/ 55 мин. Коконов

Начало: 18:00 | Стадион: “Тича” | Съдия: Радослав Станев

Наставника на Черно море Георги Иванов заяви след контролата че тя е била полезна за него с оглед на това да види възможностите на юношите старша възраст на клуба. Доволен е от старанието на всички, като до мача с ЦСКА ще акцентира върху отстраняването на допуснатите слабости.

Край на мача

/3:3/ 88 мин. Резултата е 3:3 след спорна дузпа отсъдена от главния съдия

След направените смени качеството на игра спадна и играта се води предимно в средата на терена

/3:2/ 67 мин. Резултата е намален на 3:2 след като играч  на гостите засече центриране от ъглов удар

/3:1/ 62 мин. След колективна грешка на отбраната на Черно море Добруджа намали на 3:1

/3:0/ 55 мин. Коконов направи резултата 3:0 след като успя да реализира цетрираната от  Живко Атанасов топка

/2:0/ 52 мин. Иван Коконов отбеляза втори гол за Черно море след перфектна  асистенция на Бекир Расим

50 мин. Юношата Цанков пропусна с глава

47 мин. Живко Атанасов се размина с топката на 2 метра от вратата

Част от юношите старша възраст влизат в игра

Начало на второ полувреме

Край на първо полувреме

41 мин. Втори пропуск на Петров

39 мин. Пропуск на Атанас Петров

/1:0/ 35 мин. След отлично изпълнение от въздуха на Бекир Расим топката срещна гредата след което се оплете в мрежата

25 мин. Главния съдия спря играта за да могат играчите на двата отбора да се освежат

21 мин. Разбъркване пред вратата на Добруджа след удар с глава на Живко Атанасов защитник изби топката

17 мин. Бомбен шут на Еденилсон спасен с мъка от вратаря Радомиров

12 мин. Отново нигериеца изведе отлично Расим, които от точката на дузпата стреля над вратата

11 мин. Остър шут на Окоро минава на сантиметри от вратата на Добруджа

9 мин. Първи удар в очертанията на вратата на домакините спасен от вратаря Михайлов