Hot! Черно море 2:1 Дунав Русе

Черно море 2:1 Дунав Русе

Начало: 14:30

Гл. Съдия: Драгомир Драганов

Никола Спасов: “Получи се здрав мач срещу силен съперник. По доволен съм от представянето на отбора през 1-то полувреме. Новите попълнения все още не са на необходимото игрово ниво, надявам се до началото на първенството да са напълно готови. Следващия мач на отбора, които е на 9/2/2016 от 14:00 срещу отбора на Балкан  възнамерявам да дам шанс за изява на всички останали играчи “

Край на мача

83 мин. Жълт картон за Райков

80 мин. Дани Георгиев получи жълт картон и е заменен от Живко Петков

66 мин. Георги Илиев и Романов са заменени с Васев и Райков

63 мин. Възможност за Дунав. но защитата и Китанов успяха да предотвратят сигурен гол

55 мин. Разбъркване пред вратата на Черно море, но защита на варненци успя да неутрализира опасността

Паланков и Матиас влизат на мястото на Стенио и Йосков

Начало на второ полувреме

Край на първо полувреме

40 мин Траянов получава жълт картон

32 мин. Пряк свободен удар за Дунав, но  Китанов спасява

/2:1/ 25 мин. Йосков се възползва от грешка на резервния вратар Луков и прати топката във вратата на Дунав за 2:1

23 мин. Хубав изстрел  на Маркович минава над вратата

16 мин. Удар на Костадинов среща гредата

/1:1/ 14 мин. Гоооол. Георги Илиев е безпогрешен от бялата точка 1:1

13 мин. Дузпа за нарушение срещу Романов и червен картон на вратаря на Дунав Антонов за извършеното нарушение