Hot! Черно море 4:2 Дунав Русе

Черно море 4:2 Дунав Русе

Начало: 17:00 || Стадион: “Младост” /Варна/

Съдия: Цветан Кръстев

Никола Спасов: Доволен съм от показаното в проверката, като съжалявам единствено за пропуснатите много положение, пробите на новите играчи ще продължат , като решение за тяхното бъдеще ще взема в по-късен етап от подготовката . Себастиан Ернандес поддържа само форма с Черно море към момента. Сряда на 1-ви Юли Черно море ще срещне Черноморец Балчик, а в Събота на 4-ти ще проведе още една учебна игра. Последната проверка преди мачовете от Лига Европа ще е на 11-ти юли с Локомотив Горна Оряховица.

Край на мача

/4:2/ 89 мин. Гостите успяват да отбележат още едно попадение в края на мача 4:2

87 мин. Бижев пропуска да реализира от добра позиция

86 мин. Пропуск на Дунав

82 мин. В игра влиза Себастиан Ернандес на мястото на Матиас

81 мин. Отличен пробив на Матиас, но Ж.Петков и Вареа на два пъти не успяха да преодолеят стража на гостите

74 мин. Пропуск на Вареа, които бе изведен отлично

/4:1/ 64 мин. Ж.Петков завърши бърза контра атака след асистенция на Матиас

62 мин. Бакари остана сам срещу вратаря на Дунав, но удара му е неточен и излиза в аут

56 мин. Добра намеса на Китанов, които на два пъти спаси опасни удари на нападателите на Дунав

Влизат Дани Георгиев, Живко Петков, Александру Якоб на мястото на Ж.Атанасов, Стенио, Бурхард и Бакари

48 мин. Бърза контра за Черно море, но удара на Бакари минава встрани от вратата

Две смени за Черно море Карадачки влиза на мястото на Венков, а Вареа влиза на мястото на Паланков

Начало на второ полувреме

Край на първо полувреме

/3:1/ 42 мин Атанасов от Дунав остана сам срещу Китанов и без да се колебае пусна токата край него за 3:1

38 мин. Шут на Бакари, но вратаря Луков избива топката

36 мин. Втори пропуск за Дунав

25 мин. Пропуск за гостите от Дунав, които след получените 3 попадения малко се активизираха

/3:0/ 20 мин. Бурабиа остана сам срещу вратаря Луков и прати токата във вратата на Дунав за 3:0

/2:0/ 12 мин. Отново Райков с плътен удар прати топката във вратата на Дунав за 2:0

/1:0/ 10 мин.  Райков откри резултата след като едно от новите попълнения Бурабиа центрира защитник на Дунав не успя да изчисти топката с глава и Райков без проблем откри резултата