Черно море 4:0 Интер

Начало: 14:00

Стадион: Албена

Съдия: Мирослав Марков

Никола Спасов: “Получи се добра проверка нормално е да съм по доволен от второто полувреме, когато доминирахме тотално и отбелязахме 3 гола, но също така трябва да отлича и старанието на момчетата през първата част. Надявам се част от контузените играчи да се възстановят за първия мач срещу Славия, но за съжаление Стефан Станчев ще пропусне пролетния полусезон заради операция на предна кръстна връзка.”

Край на мача

88 мин. Клок стреля опасно, но вратаря на Интер спасява

86 мин. Паланков стреля, но топката минава в страни от вратата

78 мин.  Стенио стреля, но изстрела му излиза в аут

74 мин. Романов насочи добре топката към вратата на Интер, но вратаря успя да боксира в ъглов

/4:0/ 69 мин. 4:0 Матиас прати отново топката във вратата на Интер

/3:0/ 67 мин. Матиас довкара избита от вратря топка за 3:0

/2:0/ 62 мин. Илиев центрира от корнер след което  Бакари отклони с глава и Паланков не пропусна  от чиста позиция 2:0

47 мин. Пропуск на Бакари

Черно море излиза с коренно различен състав

Начало на второ полувреме

Край на първо полувреме

45 мин. Йосков с глава от няколко метра прати топката в страни от вратата

37 мин. Ройков изведе Йосков сам срещу вратаря, но удара му е избит от Христов

/1:0/ 31 мин. Гооол Маркович отбеляза първи я си гол с екипа на Черно море след центриране от дясно на Васев

27 мин Първи шанс за Интер, но Димитров се забави и Чанович спасява

Около 100 човека наблюдават срещата

13 мин. Шут на Райков е блокиран от защитник

6 мин. Удар на Маркович право във вратаря Христов