Черно море 1:0 Локомотив /ГО/

Начало: 17:30 || Стадион: “Тича” Варна

Съдия: Радослав Станев

Край на мача

33 мин . Контролата е прекратена след като играч на гостите извърши грубо  нарушение и е изгонен с директен червен картон от главния съдия при напускането на терена той провокира публиката.  След прекратяването на проверката наставника Никола Спасов реши да направи двустранна игра като раздели футболистите на два отбора.

25 мин. Централния нападател на домакините Бакари се сблъска с вратаря на гостите Пламен Колев и бе изнесен на носилка със съмнение за тежка контузия

22 мин. Главния съдия Радослав Станев даде 1 минута почивка за освежаване на играчите

/1:0/ 12 мин. Гоооооооол. След перфектно изпълнен пряк свободен удар на Райков топката влезе във врата на гостите за 1:0