Hot! Черно море 1:1 Марек

Черно море 1:1 Марек

Начало: 17:30 || Комплекс „Пири“ в Банско || Главен съдия Таско Тасков.

Мнението на Александър Станков след контролата: Въпреки жегата изиграхме прилично първо полувреме, в което създадохме няколко изгодни положения за гол, като за съжаление реализирахме само едно от тях. След почивката допуснахме елементарни грешки, който ни костваха и изравняването. В оставащите дни до края на лятната подготовка ще продължим да работим върху изчистването на тези пропуски. Следващата 5-та контрола на “моряците” е Събота срещу отбора на домакините от Банско.

Край на мача

64 мин. Ж.Петков влиза на мястото на Бакари

56 мин. Расим влиза на мястото на Божилов

/1:1/ 52 мин. Кристиян Петров изравнява резултата

47 мин. Венков проби през цялата защита на Марек, но изстрела му бе точно във вратаря

На мястото на Ж.Атанасов в игра влиза Станчев, а на мястото на Коконов в игра влиза Райков

Начало на второ полувреме

Край на първо полувреме

42 мин. Бакари е над всички след изпълнение на ъглов удар, но удара му с глава минава на сантиметри от страничната греда

34 мин. Страхотен пробив на Бакари, които центрира към Коконов, но той не успява да насочи топката в рамките на вратата

/1:0/ 29 мин. Матиас получи топката на дясното крило и с премерен прехвърлящ удар прехвърли стража Цветковски за 1:0

25 мин. Главния съдия Таско Тасков прекъсна играта за може и двата отбора да се освежат с вода.

15 мин. Първи удар на Паланков спасен от вратаря на Марек