Hot! Черно море 2:2 Моста/Малта/

Черно море 2:2 Моста/Малта/

Мнението на Александър Станков след контролата: Не съм доволен от представянето на отбора особено от играта в защитен план, като допуснахме два леки гола. Създадохме отново много голови положения, но зареди липсата на концентрация пропуснахме да ги реализираме. До края на лагера ще работим върху отстраняването на тези слабости. Следващата четвърта контрола е на 2 юли срещу Марек.

Край на мача

Тотално надмощие на “моряците” и нови пропуски на Расим, Петров и Атанасов

Отбора на моста се отбранява с 11 души в своята половина, като използва всички възможни начини да бави играта и в крайна сметка се добра до равенството.

78 мин. Удар с глава на Расим минава встрани от вратата

68 мин. Димо Атанасов влиза в игра на мястото на Коконов, Атанас Петров влизана на мястото на Живко Петков и още с първото си докосване уцели напречната греда

58 мин. Матиас сменя Райков и в следващата атака пропусна да отбележи с глава

54 мин. Удар от въздуха на Райков е избит от гол линията

/2:2/ 51 мин. Калевич изравнява резултата

/2:1: 49 мин. Паланков прави резултата 2:1 след като реализира заучено положение от пряк свободен удар

Станчев влиза в игра на мястото на Сталев

Начало на второ полувреме

Край на първо полувреме

Малко преди почивката главния съдия Мартин Стоименов изгони човек от резервната скамейка на Моста заради бурен протест.

29 мин. Расим изпълни хубаво пряк свободен удар, но вратаря на Моста лови

21 мин. Пробив на Александров от дясно, които стреля в тялото на вратаря

/1:1/ 18мин. Мохамед прати топката във вратата  на “моряците” за 1:1

11 мин. Силен шут на Райков премина покрай вратата

/1:0/ 4 мин. Отлична три ходова комбинация между Райков, Венков и Коконов завършена с глава от последния

Вихрено начало на контролата на два пъти пропуски на Живко Петков и добри намеси на вратаря на малтийците