Hot! Черно море 1:1 Пирин Гоце Делчев

Черно море 1:1 Пирин Гоце Делчев

/1:0/ 5 мин. Божилов

Стадион Св.Петър /Банско/  | Начало: 18:00 | Съдия: Ангел Баялцалиев

След края на контролата наставника на Черно море Георги Иванов бе изненадан с още един подарък за рождения си ден, специална фланелка от феновете от Разлог. За самата контрола старши треньора на моряците заяви, че не го интересува резултата, а иска да провери моментните възможностите на всички футболисти в отбора. Според него селекцията продължава в движение, като се очаква в скоро време към отбора да се присъединят няколко нови попълнения. Последната четвърта контрола от лагера в Банско е на 5.07.2013 в 10:30 ч. срещу домакините от Банско

Край на мача

/1:1/ 84 мин. Марчев изравнява резултата

82 мин. Центриране от корнер при  което Росен Колев стреля покрай вратата

78 мин. Самостоятелен пробив на Емилов по дясното крило завърши с остро центриране, но защитник на Пирин успя да изчисти пред гол линията.

71 мин. Остро центриране на Райков от пряк свободен удар преминава покрай дясната греда

67 мин. Добра контра атака на Пирин, но завършващия удар минава високо над вратата.

62 мин. В игра влизат Живко Атанасов и Слави Сталев на мястото на Георги Илиев и Тодор Паланков, а Бекир Расим се завръща на терена заменяйки Георги Божилов

54 мин. След центриране от ляво Атанас Петров засече топката с глава, но тя мина на сантиметри покрай вратата.

52 мин. Заучена комбинация след ъглов удар завърши със силен шут на Илиев, които попадна в тялото на вратаря на Пирин

В игра влизат Александър Емилов, Атанас Петров, Росен Колев и дошлия на проби нигериец Стенли Окорона мястото на Иван Коконов, Кирил Котев,Стефан Станчев и Бекир Расим

Начало на второ полувреме

Край на първо полувреме

40 мин. Териториално надмощие на варненци , но не могат да стигнат до втори гол

34 мин. Бърза контраатака на Райков, завърши с тежък удар на Паланков, които е спасен от вратаря Юсев

28 мин. Далечен шут на играч на Пирин премина над вратата на “моряците”

20 мин. Равностойна игра с по две положения и пред двете врати

/1:0/ 5 мин. Грешка на вратаря на Пирин, при която Божилов технично го прехвърли и прати топката в горния ляв ъгъл на вратата за 1:0