Hot! Черно море 2:1 Созопол

Черно море 2:1 Созопол

Начало: 14:00

Терен: НСБ” Спорт Палас”

Никола Спасов “На този етап от зимната подготовка съм доволен от показаното на терена. Имайки предвид студеното време и изкуственото покритие. През първото полувреме подходихме малко лежерно и бяхме наказани. Влезлите след почивката показаха по голямо старание и желание, като заслужено започнахме годината с успех. Пробите на словенския халф Ловречич ще продължат”

Около 200 зрители  на терена наблюдават контролата

Край на мач

86 мин  Чанович спасява сигурен гол след като нападател на съперник остана сам срещу

84 мин. Йосков стреля от добра позиция, но топката минава встрани от вратата

/2:1/ 78 мин. Гоооооооол Йосков с техничен удар прати топката в мрежата за 2:1

74 мин. Расим изпълни пряк свободен, но топката срещна гредата

/1:1/ 64 мин. Гоооооооооол след страхотен изстрел на Педро Еуженио резултата е изравнен

56 мин. Продължава натиска на Черно море пореден пропуск този път на Йосков

53 мин. Удар с глава Живко Петков, но топката е избита от гол линията

52 мин. Пряк свободен удар изпълнен от Бекир Расим затрудни максимално стража на Созопол, които боксира топката в последния момент

В игра влизат Чанович, Траянов, Паланков, Васев, Петков, Неделчев, Йосков, Колибали и Костадинов

Начало на второ полувреме

Край на първо полувреме

43 мин. Отличен пробив на Матиас, който подаде към Расим, но удара му минава встрани от вратата

35 мин. Първи жълт картона на дошлия на проби словенски халф Ловречич

29 мин. След като отбраната на “моряците” увисна при едно разигравне Созопол отново имаше добра възможност да отбележат

/0:1/ 20 мин. След разбъркване пред наказателното поле Созопол се възползва и поведе в резултата

17 мин. Бекир Расим пробва да прехвърли технично, но удара му е спасен

14 мин. Воле на Симеон Райков  спасено от вратаря на Созопол

10 мин. Матиас е изведен сам срещу вратата на Созопол, но изстрела му минава встрани от вратата

10 мин. Първа възможност за Созопол. След центриране от пряк свободен удар топката среща гредата