Hot! Черно море 3:2 Хасково

Черно море 3:2 Хасково

Начало: 18:30 || Стадион: Св.Петър || Гл.съдия: Георги Кабаков

Мнението на Александър Станков след контролата: Полезна проверка за нас, доволен съм от играта през първото полувреме и първите 15 мин. на второто, когато надиграхме тотално противника и създадохме няколко добри ситуации след, който  отбелязахме  и 3 красиви гола. След това обаче настъпи не оправдано отпускане в нашите редици, като допуснахме две елементарни попадения след наши грешки.  Ще проведа сериозен разговор с футболистите това нещо повече да не се повтаря. Последната контрола от лагера в Банско на “моряците” е в Сряда.

Край на мача

В последните минути заради хлъзгавия терен играчите и на двата отбора заложиха на сигурната игра

/3:2/ 74 мин. Хасково намалява разликата след спорна дузпа отсъдена от главния съдия Георги Кабаков

70 мин. В игра влизат  Станчев,Райков и Ж. Петков на мястото на  Венков, Д.Атанасов и Божилов

Отново заваля дъжд, които затруднява играта

/3:1/ 61 мин. Хасково успява да върне едно попадение

58 мин. Две смени за Черно море Георгиев и Костадинов влизат на мястото на Дос Сантос и Матиас

52 мин. Матиас бе изведен добре, но вратаря на Хасково спаси

/3:0/ 46мин. Още в първата атака Божилов се разписа за втори път във врата на Хасково след центриране на Д.Атанасов

Начало на второ полувреме

Край на първо полувреме

/2:0/ 38 мин. Коконов прати топката за втори път в мрежата на Хасково отново след удар с глава

36 мин. Матиас за 2-ри път пропусна да се разпише от изгодна ситуация

/1:0/ 30 мин. 1:0 за Чено море след като Георги Божилов засече отлично с глава центриране от дясно

23 мин. 1-ва възможност за отбора на Хасково, но удара на Емил Ангелов минава близко до страничната греда

2 мин. Матиас е изведен сам срещу вратаря, но удара му минава встрани от вратата