
ПФК Черно море се раздели с Димитър Тонев. Халфът разтрогна договора си с „моряците“ по взаимно съгласие.
Футболистът се присъедини към „зелено-белите“ през януари 2025 година и оттогава изигра 28 мача в първенството, в които реализира 3 гола.
Ръководството на клуба изказва своята благодарност към Тонев за проявения професионализъм, отдаденост и отношение към работата през периода му на „Тича“.
ПФК Черно море пожелава на Димитър Тонев много здраве, успехи и силно представяне в следващия етап от неговата кариера.

