Таланти на Черно море бележат за успеха на Зона Варна срещу отбора от Благоевград

Таланти на Черно море бележат за успеха на Зона Варна срещу отбора от Благоевград

Проектонационалите до 14-годишна възраст от Зона Варна стартираха участието си в „Турнир на талантите“ с успех над тима от Зона Благоевград. Варненци се наложиха над своя съперник с 4:2.

Варненци стартираха по-добре и в средата на първата част поведоха. Точен бе юношата на Черно море Кристиян Маринов, който с хубав изстрел даде преднина на „белите“. В края на полувремето Веселин Георгиев се откъсна и покачи на 2:0. В следващата минута отново той се възползва от груба грешка в отбраната на Блгоевград и с хубав прехвърлящ удар направи резултата класически.

Втората част започна с добър шанс за „червените“ – Марио Асенов се обърна добре и стреля, но ударът му мина покрай вратата. Малко по-късно все пак Марио Малинов върна едно попадение, след като бе изведен на добра позиция от Никола Стоянов.

Третото полувреме стартира с добро положение за варненци, но изстрел с глава на Александър Николаев не намери очератанията на вратата. Последва и ситуация пред Джем Андонов, но и неговият опит не се увенча с успех. Все пак резултатът стана 4:1 след попадение на таланта на Черно море Кирил Петров. Той се възползва от хубаво центриране и с глава прати топката в мрежата.

Минути преди края на срещата Алекс Иванов върна още едно попадение за благоевградчани. Той засече добро подаване в наказателното поле и намали резултта на 4:2. При този резултат дойде и последният съдийски сигнал във втората среща от турнира на талантите.

Остави коментар:

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *